Міськрайонна газета

БОРЖНИКИ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ТА МОНІТОРИНГ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ НА КОНТРОЛІ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Ільєнко 29 серпня 2019 року провів засідання комісії з питань погашення податкового боргу, повного та своєчасного забезпечення надходження коштів до бюджетів усіх рівнів та погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

Заслухано інформацію головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області та Шосткинського управління Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області стосовно боржників зі сплати страхових внесків та єдиного соціального внеску, проведену з боржниками роботу.

Заслухано пояснення одного суб’єкта господарювання про причини недотримання вимог частини 5 статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (за інформацією головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області).

Заслухано інформацію про проведення моніторингу виплати заробітної плати в районі. Станом на 01 серпня 2019 року заборгованість з виплати заробітної плати в районі відсутня.

За всіма питаннями прийнято відповідні рішення.