Міськрайонна газета

В РАЙОНІ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДНЯ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ

1 жовтня в Воронізькому селищному центрі соціального обслуговування відбувся захід присвячений Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветеранів України, куди були запрошені всі відвідувачі територіального центру похилого віку, а також почесні гості: Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації, Ірина Новик, заступник начальника управління соціального захисту населення, помічник народного депутата України Ігоря Молотка Альона Шульга.

Свято розпочалося з поздоровлень шановних гостей, Віктор Ждаміров звернувся до присутніх зі словами вдячності: - «Кожен з вас знає ціну справжній праці і все життя добросовісно трудилися на благо сімей, району та країни. На ваш вік випало багато складнощів, однак, не зважаючі на них, ви піднімали господарства, розбудовували заклади, розвивали край. Тож у цей день хочеться найперше подякувати за це, та життєву мудрість і настанови, що і нині нам допомагають». Ірина Новик додала: - «Сьогодні найбільша нагорода для нас усіх, коли ми будемо вас бачити якомога частіше при доброму здоров’ї. Миру вашим оселям!» «Увага до людей похилого віку – святий обов’язок нашої держави. Із цим завданням успішно справляються працівники вашого терцентру» - наголосила Альона Шульга.

Сьогодні, Районний територіальний центр опікується найбільш матеріально незахищеними категоріями громадян – ветеранами війни та праці, людьми з інвалідністю, одинокими людьми похилого віку. Всього послуги установи отримують близько 2 тисяч осіб на рік.

В територіальному центрі працює три відділення: соціальної допомоги вдома, денного перебування, організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, селищний центр соціального обслуговування населення.

Директор районного територіального центру Тетяна Лифиренко, розповідає нині з особливим задоволенням громадяни відвідують відділення денного перебування. Тут згуртовують навколо себе людей поважного віку для нових справ, працює «Університет ІІІ віку» з трьома факультетами. Соціальна активність людей старшого віку зростає все більше: - «Турбота про громадян похилого віку, ветеранів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків».

Дарували цього дня відвідувачам центру солодкі і творчі презенти. Вихованці Воронізької ЗОШ декламували вірші, а вокальний колектив «Калинонька» заспівав мелодійних душевних пісень.