Міськрайонна газета

ДЕТІНІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ Є ОДНИМ ІЗ ПРІОРИТЕТНИХ НАПРЯМІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У СФЕРІ ПРАЦІ

На цей час саме у сфері  виплати заробітної плати відбувається найбільше ухилень від оподаткування та порушень трудового законодавства. Серед них – заборгованість, зарплата „в конверті”, або її виплата у розмірі, що не відповідає мінімальному розміру.

На цьому було наголошено на засіданні районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати  та зайнятості населення 29.10.2013 року під головуванням першого заступника голови Шосткинської районної державної адміністрації Пустобород С.В. На засіданні було заслухано 4 суб’єкти підприємницької діяльності, у яких відповідно до листів Шосткинської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Сумській області, Управління Пенсійного  Фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі заробітна плата найманим працівникам виплачується нижче від законодавчо встановленого рівня.

Всім заслуханим суб’єктам підприємницької діяльності рекомендовано винайти можливість для збільшення заробітної плати найманим працівникам з врахуванням кваліфікації та переведення працівників на повний робочий день.

За результатами роботи комісії матеріали по двом суб’єктам підприємницької діяльності направлено до Територіальної державної інспекції з питань праці у Сумській області.