Міськрайонна газета

СЕРДЕЧНО ВІТАЛИ ЛЮДЕЙ З ГАРЯЧИМ СЕРЦЕМ

У великому залі приміщення райдержадміністрації відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Співробітників управління соціального захисту населення, служби у справах дітей райдержадміністрації, міськрайонного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районного територіального центру соціального обслуговування, міськрайуправління Пенсійного фонду України, Воронізького будинку-інтернату для інвалідів і людей похилого віку з професійним святом привітали керівники району, представники політичних партій і громадськості, учасники художньої самодіяльності Шосткинщини.

Голова Шосткинської районної державної адміністрації Анатолій Молош-ний, виступаючи на відкритті заходу, підкреслив, що вже вчотирнадцяте на державному рівні вшановуються люди благородної та відповідальної професії, які за високим покликанням присвятили своє життя служінню нужденним, їх підтримці, наданню допомоги соціально вразливим верствам населення. Сумлінно виконуючи свої професійні обов’язки, працівники соціальної сфери є провідниками нової, орієнтованої на людину державної соціальної політики, соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича.

«Головною рисою вашої професії є людяність. Ви даєте можливість відчути себе людьми багатьом нашим громадянам, які вже втратили надію, стаєте рідними для тих, у кого не залишилося кровної рідні, як ангели-хранителі виступаєте порадниками, помічниками і розрадниками тих, кому це зараз найбільш потрібно,» - наголосив голова райдержадміністрації.

З фронтовими порівняв будні соціальних працівників у своєму вітанні голова Шосткинської районної ради Володимир Притико. 

Теплі слова прозвучали на адресу соціальних працівників з вуст заступника голови райдержадміністрації Наталії Фролової, помічника-консультанта народного депутата України І.Молотка Альони Шульги, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимира Могили, директора районного територіального центру соціального обслуговування Тетяни Лифіренко, голови районної організації ветеранів України, депутата районної ради від Партії регіонів Валентини Башлак.

В ході урочистостей Володимиру Могилі була вручена грамота голови Сумської обласної державної адміністрації, багатьом соціальним працівникам - грамоти та листи подяки від департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, голови райдержадміністрації, районної ради, управління соціального захисту населення, подарунки від народного депутата України Ігоря Молотка та районної організації Партії регіонів.

Емоційні виступи, сердечні побажання, що лунали на адресу соціальних працівників під час заходу, змінювалися піснями і танцями у виконанні кращих колективів і аматорів художньої самодіяльності Шосткинщини.