Міськрайонна газета

Забезпечення засобами реабілітації

     Соціальними ініціативами, дорученням Президента України Януковича В.Ф. від 15.03.2012 року передбачено повністю забезпечити інвалідів протезами, засобами реабілітації та кріслами колісними. Управлінням соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації була проведена робота по виявленню інвалідів, які потребують забезпечення кріслами колісними, з кожним інвалідом  було проведено анкетування і зроблене індивідуальне замовлення на заводи виробники. З серпня 2012 року до Шосткинського району надійшло шістнадцять інвалідних візка, забезпеченість 100 %. Палиць та милиць в 2012 році надійшло 46 шт.

     Представники Сумського сервісного центру Полтавського казенного експериментального підприємства разом з представниками виконавчої влади та органів самоврядування доставили засоби реабілітації кожному інваліду додому, а також надали кваліфіковані роз'яснення щодо використання крісел колісних, та були виконані необхідні технічні наладки.

     В 2013 році ця робота продовжується. З початку 2013 року вже надійшло 17 крісел-стільців, 15 палиць та милиць та два інвалідних візка.