Міськрайонна газета

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК РОБОТИ – ПОГАШЕННЯ БОРГІВ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ТА ЗАБОРГОВАНОСТІ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.08.2009 № 863 «Про посилення контролю за погашенням заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат», розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 22.09.2009 № 520 «Про утворення обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат», 26 листопада 2013 року відбулося  засідання комісії з питань погашення податкового боргу, повного та своєчасного забезпечення надходження коштів до бюджетів усіх рівнів та погашення заборгованості з виплати заробітної плати під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Пустобород С.В.

На засіданні було заслухано п’ять суб’єктів підприємницької діяльності-боржників до Пенсійного Фонду України, яким було рекомендовано винайти можливість погасити борги в найкоротшій термін або згідно складених графіків погашення.

Керівником ТОВ «Елга» на засідання комісії інформацію щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати надано листом. Графік погашення заборгованості не виконується. Станом на 01.11.2013 року заборгованість із виплати заробітної плати по підприємству складає 143,9 тис. грн., станом на 22.11.2013 року борг до Пенсійного фонду України становить 116 тис. грн. За результатами роботи комісії направлено листи: до Шосткинської міжрайонної прокуратури, територіальної державної інспекції з питань праці у Сумській області для вжиття заходів відповідного реагування; засновникам ТОВ «Елга» про недостатню ефективність шляхів і механізмів погашення заборгованості з рекомендацією - терміново вжити заходи для погашення заборгованості із виплати заробітної плати, боргу до  Пенсійного фонду України.