Міськрайонна газета

НАВЧАЄМО ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича в районі створюються необхідні умови для навчання, виховання, інтеграції в суспільство дітей з особливими потребами.

У районному банку даних налічується 34 дитини з особливими освітніми потребами, 7 дітей навчаються за індивідуальною формою навчання. Із загальної кількості дітей з особливими освітніми потребами 14 учнів шкіл району мають статус дітей-інвалідів.

«Керівники, вчителі шкіл і навчально-виховних комплексів району докладають максимум зусиль для створення належних умов навчання дітей з особливими освітніми потребами. Засоби навчання та обладнання предметних кабінетів, наочно-дидактичний матеріал пристосовані до потреб учнів та вимог спеціальних програм. Діти зі складними порушеннями слуху забезпечені слуховими апаратами. Наочно-дидактичні посібники адаптовані вчителями  для потреб дітей з дітей з ураженнями зору, шкільні меблі пристосовані для навчання дітей з ураженнями опорно-рухового апарату» - підвела підсумки обговорення питання на нараді керівників навчальних закладів та фахівців відділу освіти райдержадміністрації заступник голови Шосткинської районної державної адміністрації Наталія Фролова, - в той же час необхідно посилити роботу по забезпеченню дітей, які навчаються за спеціальними програмами, відповідними спеціальними підручниками та щодо покращення інформаційно-технологічного оснащення дитячих закладів району,»- наголосила вона.