Міськрайонна газета

Спорт

Оновлено 15.01.2024

ПОПРИ ВІЙНУ СУМЩИНА ПРОДОВЖУЄ РОЗВИВАТИ СПОРТ ТА ЗДОБУВАТИ ПЕРЕМОГИ НА МІЖНАРОДНІЙ АРЕНІ

Про підсумки спортивного 2023 року, досягнення сумських спортсменів і тренерів та плани на поточний рік розповів на брифінгу начальник управління молоді та спорту Сумської обласної військової адміністрації Євген ПОХОДНЯ

«У непростих умовах воєнного стану заняття спортом є своєрідним інструментом психологічного розвантаження та підтримки ментального здоров’я. Через постійні загрози ракетних обстрілів з боку росії, відчуття тривоги створення умов для занять руховою активністю, проведення спортивних заходів і змагань є надзвичайно важливим завданням», – зазначив Євген Походня.

ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!


Очільник Сумщини Володимир АРТЮХ розповів під час брифінгу щодо стану реалізації на Сумщині загальнонаціонального проєкту фізичного виховання школярів «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Брифінг начальника Сумської ОВА Володимира Артюха можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/-NRo_82bLj4

ЛЕГКОАТЛЕТИ СУМЩИНИ З МЕДАЛЯМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

У період з 20 до 21 січня 2024 року у місті Київ відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів.

Програма змагань: бігові дисципліни, спортивна ходьба, естафетний біг, стрибкові дисципліни, штовхання ядра, багатоборства. Участь у чемпіонаті взяли понад 400 атлетів з 23 регіонів України, у тому числі і спортсмени Сумщини, які показали гарні результати.

У ШОСТЦІ ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ АВІАМОДЕЛІСТИ ГРОМАДИ

Авіамодельний гурток Шосткинської станції юних техніків відкрив змагальний сезон-2024, які прлходили у спортзалі Шосткинської загальноосвітньої школи №4.
 
Перші у цьому році гурткові міні-змагання з гумомоторних авіамоделей пройшли під назвою "Кубок Санта Клауса".