Міськрайонна газета

РАЙОННИЙ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ

27 липня на iгровому майданчику СК "Iмпульс" пройшов районний турнiр з мiнi-футболу, участь в якому взяли 4 команди з району та мicта. Футболiсти грали по коловiй системi. Було зіграно 6 ігр.

ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ ТА ПАРКОВОГО ВОЛЕЙБОЛУ НА КУБОК ГОЛОВИ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

16 травня 2019 року у селищі Вороніж на спортивному майданчику загальноосвітньої школи  ім. П.О. Куліша відбулось урочисте відкриття змагань з міні-футболу та паркового волейболу серед юнаків та дівчат району на Кубок та призи голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова. Серед багатьох видів спорту, які культивуються серед молоді, футбол та волейбол займають одне з провідних місць. Шосткинська районна державна адміністрація продовжує добру традицію - вже декілька років поспіль проводяться турніри з міні-футболу, а в цьому році ще й змагання з паркового волейболу на Кубок голови району.

Заявки на участь у змаганнях подали команди юнаків та команди дівчат з Клишківського, Чапліївського, Богданівського, Ковтунівського, Миронівського, Івотського НВК та 3 команди з Воронізької ЗОШ ім. П.О. Куліша.

СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

11 травня в Шосткинськiй районнiй державнiй адмiнiстрацiї відбулася спартакіада серед державних службовцiв. Учасники змагались в 3 видах спорту: шашки, дартс та настiльний тенiс. За результатами змагань з шашок: серед чоловiкiв I мicце зайняв Олександр Брикун II мicце Вiталiй Кисельов; III мicце Андрiй Нерода. Серед жiнок I мicце у Юлiї Бежевець, II мiсце у Наталiї Баркулової, III мicце у Тетяни Гутянко.

КУБОК РАЙОНУ З МІНІ-ФУТБОЛУ «ВЕСНА-2019»

6 квітня в спортзалі ШХТК м. Шостка був проведений Кубок району з міні-футболу «Весна-2019» серед чоловічих команд.

Футбольні збірні грали по коловій системі. Всі команди доклали максимум зусиль, щоб стати володарем Кубку, гра була напружена та захоплююча.