Міськрайонна газета

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ВОЛЕЙБОЛЬНОГО ТУРНІРУ ПРИСВЯЧЕНОГО ДНЮ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Вже понад десять років в Шосткинському районі дотримуються традиції визначення імен кращих спортсменів принагідно до Дня працівників сільського господарства. Щороку збираються аматори спортивного руху аби позмагатись в комплексній спартакіади, чи турнірах та продовжити поповнювати скарбничку перемог сіл та селища району.

В ОБЛАСТІ РЕАЛІЗОВУВАТИМЕТЬСЯ ПРОГРАМА НАВЧАННЯ З ПОДАЛЬШИМ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯМ У СФЕРІ РОБОТИ З МОЛОДДЮ, ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно з Сумською обласною службою зайнятості заплановано реалізацію нової пілотної програми навчання з подальшим працевлаштуванням фахівців по роботі з молоддю, розвитку фізичної культури та спорту, національно-патріотичного виховання на території громад області. Програма передбачатиме безкоштовне проходження учасниками спеціалізованого фахового навчання за визначеним напрямком загальною тривалістю від 80 до 100 годин з отриманням посвідчення встановленого зразка.

РАЙОННИЙ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ

27 липня на iгровому майданчику СК "Iмпульс" пройшов районний турнiр з мiнi-футболу, участь в якому взяли 4 команди з району та мicта. Футболiсти грали по коловiй системi. Було зіграно 6 ігр.

ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ ТА ПАРКОВОГО ВОЛЕЙБОЛУ НА КУБОК ГОЛОВИ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

16 травня 2019 року у селищі Вороніж на спортивному майданчику загальноосвітньої школи  ім. П.О. Куліша відбулось урочисте відкриття змагань з міні-футболу та паркового волейболу серед юнаків та дівчат району на Кубок та призи голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова. Серед багатьох видів спорту, які культивуються серед молоді, футбол та волейбол займають одне з провідних місць. Шосткинська районна державна адміністрація продовжує добру традицію - вже декілька років поспіль проводяться турніри з міні-футболу, а в цьому році ще й змагання з паркового волейболу на Кубок голови району.

Заявки на участь у змаганнях подали команди юнаків та команди дівчат з Клишківського, Чапліївського, Богданівського, Ковтунівського, Миронівського, Івотського НВК та 3 команди з Воронізької ЗОШ ім. П.О. Куліша.