Міськрайонна газета

ЗAПАЛЬНІ «ВЕСЕЛІ СТАРТИ»

Велика цінність для батьків у житті кожної дитини це - її здоров'я. Краща пропаганда здорового способу життя - це заняття фізкультурою і спортом. Відзначимо, що в Шосткинському районі та місті Шостка цьому приділяється багато уваги. Якщо розумову працю чергувати з фізичною, то можна досягти значних успіхів у житті.

29 вересня на базі Чапліївського НВК, в рамках відзначення Дня усиновлення, відділом культури, молоді та спорту Шосткинської районної державної адміністрації спільно зі службою у справах дітей Шосткинської районної державної адміністрації були проведені «Веселі старти» для дітей з прийомних сімей.

 

КУБОК «ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ» З МІНІ-ФУТБОЛУ

На превеликий жаль, карантин зобов’язав спортсменів у цьому році зустрічатися рідше на спортивних майданчиках. Та все ж таки, щоб підвести підсумки сезону-2020 та перевірити сили і навички молоді, проведено турнір із міні-футболу «Кубок закриття сезону».

Це спортивне свято відбулося 29 вересня на спортивному майданчику Воронізької ЗОШ ім. П.О. Куліша.

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!!!

20 вересня 2020 року на спортивних майданчиках м. Семенівка Чернігівської області пройшов волейбольний турнір до дня цього гостинного міста. У змаганнях узяли участь 6 команд, у тому числі і чоловіча волейбольна збірна Шосткинського району.

У підсумку першу сходинку посіли наші хлопці, друге місце здобула збірна команда м. Новгород-Сіверський, третіми фінішували господарі змагань.

ВПЕРШЕ ЗА ЗВАННЯ КРАЩИХ У ВОЛЕЙБОЛІ ЗМАГАЛИСЬ ВЕТЕРАНИ СПОРТИВНОГО РУХУ

Ветерани спортивного руху Шосткинщини виступили з ініціативою поповнення районного календаря змагань новим турніром. Пропозицію вчителя фізичного виховання, тренера викладача Богданівського НВК Анатолія Линка одразу підтримав відділ молоді, спорту та туризму Шосткинської районної державної адміністрації. Врешті долучились до участі в турнірі по волейболу серед ветеранських команд освітян до Дня Збройних сил України чотири збірні: Новгород-Сіверщини, Ямпільщини, збірна м. Шостки та збірна Шосткинського району.