Міськрайонна газета

ЗНАЙ НАШИХ!

З 24 по 28 вересня в місті Ужгород проходила 20 ювілейна Всеукраїнська Спартакіада державних службовців. Команду Сумської області представили державні службовці майже з кожного регіону. Завдяки впевненому командному духу та злагодженій грі, Сумщина посіла 13 місце. 

ІІІ ІНТЕГРОВАНА СПАРТАКІАДА

На стадіоні КДЮСШ «Барса» відбулася III міська інтегрована спартакіада. Її організатор - громадська організація «Паритет-Шостка».

Головна мета спартакіади – подати приклад займатися спортом, активно брати участь у суспільному, культурному та спортивному житті.

Учасниками спартакіади стали люди з інвалідністю, депутати міської та районної рад.

РАЙОННЕ СВЯТО ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

День фізичної культури та спорту – державне свято, яке відзначається в Україні вже 25-й рік поспіль з метою популяризація фізичної культури, спорту, олімпійського руху та пропаганди здорового способу життя. Адже фізкультура і спорт є невід’ємною частиною національної культури і здорової нації!!!

"БІГ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я"

Відділ молоді, спорту та туризму разом зі спортсменами та працівниками освіти району прийняли участь у фізкультурно-оздоровчому заході "Фармак: біг для здоров'я", присвячений дню міста Шостка та визволекнню Шосткинщини від німецько-фашистських загарбників. Спортивний захід відбувся 3 вересня в центрі міста.