Міськрайонна газета

"ТУСА" - ТАБІР УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ - 2021

Організатор: ГО «Сумська молодіжна організація «Ліцей»» за підтримки партнерів
- Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації
- Відділу у справах молоді та спорту Сумської міської ради
- КУ "Сумський міський центр дозвілля молоді" Сумської міської ради

Контакти: моб/viber +38(066)9240103, Владислав В'ячеславович або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Місце: Сумська область, Миропільська ОТГ (Краснопільський район), між селами Грунівка та Велика Рибиця (заїзд грунтовою дорогою через поворот вліво перед Великою Рибицею)

СПАРTAKІАДА СЕРЕД ДЕРЖABНИХ СЛУЖБОВЦІВ

13 листопада в Шосткинській районній державній адміністрації відбулась Спартакіада серед державних службовців. Учасники змагались в 3 видах спорту: настільний теніс, дартс та шашки.

Заходи пройшли з урахуванням вимог законодавства щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

СПОРТИВНИЙ ФЕСТ «ВОЛЕЙБОЛ-ПАРК»

17 жовтня на волейбольному майданчику Воронізької ЗОШ ім. П.О. Куліша пройшов районний турнір з паркового волейболу до Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

 

TATO, МАМА, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я!

10 жовтня спортивне родинне свято «Тато, мама, я - спортивна сім’я!» зібрало п’ять собицьких родин учасників, гостей та вболівальників на сільському стадіоні в с. Собич. Головні герої спортивного заходу, а саме: Родина Закатій, Родина Линок, Родина Осипенко, Родина Кривуляко та Родина Палажченко змагалися у силі, спритності, винахідливості, просто відпочивали та спілкувалися з дітьми. Гості свята та вболівальники спостерігали, як учасники демонструють спортивний запал, добрий жарт, взаємодомогу та взаємоповагу.

ЗAПАЛЬНІ «ВЕСЕЛІ СТАРТИ»

Велика цінність для батьків у житті кожної дитини це - її здоров'я. Краща пропаганда здорового способу життя - це заняття фізкультурою і спортом. Відзначимо, що в Шосткинському районі та місті Шостка цьому приділяється багато уваги. Якщо розумову працю чергувати з фізичною, то можна досягти значних успіхів у житті.

29 вересня на базі Чапліївського НВК, в рамках відзначення Дня усиновлення, відділом культури, молоді та спорту Шосткинської районної державної адміністрації спільно зі службою у справах дітей Шосткинської районної державної адміністрації були проведені «Веселі старти» для дітей з прийомних сімей.