Міськрайонна газета

ФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД

Протягом січня-лютого 2019 року проходила Першість району з волейболу серед чоловічих команд.

Сім чоловічих команд району боролись за чемпіонство. Команди були розділені на дві підгрупи. До першої підгрупи увійшли команди сіл Ковтунове, Богданівка, Собич; до другої – команди смт Вороніж, с. Клишки, с. Миронівка та вихованці РДЮСШ.

10 лютого 2019 року на базі КДЮСШ «Барса» пройшов фінал першості Шосткинського району з волейболу.

ЮВІЛЕЙНИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

Шосткинська комплексна районна дитячо-юнацька спортивна школа працює з 4 січня 1999 року. Щороку з нагоди річниці РДЮСШ проходять змагання серед вихованців спортивної школи та гостей.

Цьогоріч, 26 січня ювілейний турнір на честь 20-ї річниці відкриття РДЮСШ зібрав юних волейболістів  на базі спортивного комплексу ДЮСШ «Барса» м. Шостка. За головні нагороди і право зватися кращими боролися волейболісти з спортивних шкіл району та міста.

СТАРТУВАЛА ПЕРШІСТЬ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ

21 січня 2019 року було розпочато першість Шосткинського району з волейболу. Участь у змаганнях приймає 7 команд району, які поділені на дві групи. До 1 групи увійшли команди: ВК «Вороніж», с. Миронівка, с. Клишки та команда вихованців РДЮСШ; у 2 групі змагаються команди: с. Богданівка, с. Собич та с. Ковтунове.

ШОСТКИНСЬКИЙ РАЙОН – ЧЕМПІОН!!!

Вже 2 роки поспіль селище Недригайлів збирає професіоналів та аматорів волейболу на турнір пам’яті Маслака Миколи Михайловича. Так турнір щороку розширює свою географію, приймаючи гравців не тільки з району, але й з усієї Сумщини. Цьогоріч, в перший день зими чоловічій та жіночій збірній випала прекрасна нагода взяти участь в цьому спортивному дійстві.