Міськрайонна газета

«ДЕСНА» С. СОБИЧ – ЧЕМПІОН РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

На протязі липня проходила першість Шосткинського району з футболу.

Щосуботи 6 команд у двох групах боролися за право виходу до фіналу. До 1 групи (А) увійшли команди: ФК «Вороніж», «Старт» с. Богданівка та «Колос» с. Ображіївка; у 2 групі (Б) змагалися команди: «Чайка» с. Чапліївка, «Десна» с. Собич та збірна с. Макове.

"Старт" с. Богданівка

Проведено 18 ігор у 6 турах, за результатами яких було визначено 4 команди, які 23 липня зустрілися на стадіоні ДЮСШ «Барса» в м. Шостка у фінальній боротьбі. З І групи у фіналі грали команди «Старт» с. Богданівка та «Колос» с. Ображіївка, з ІІ групи – команди «Десна» с. Собич та «Чайка» с. Чапліївка.

Футболісти, незважаючи на дощ, показали цікаву й непередбачувану гру. ІІІ місце посіла команда с. Ображіївка «Колос», обігравши чапліївських футболістів з рахунком 2:1. За І місце боролися «Десна» та «Старт». Фінальна гра видалася напруженою. У першому таймі команда с. Собич двічі забивали м’яч у ворота суперника. У другому таймі богданівські спортсмени зібралися і у запеклій боротьбі зрівняли рахунок 2:2.

Команду-переможця визначали за результатами пенальті. Собицькі футболісти продемонстрували свій професіоналізм, спортивний характер і вибороли перемогу з рахунком 7:6. Команда с. Богданівка посіла ІІ місце.

Команди з перемогою привітав голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров та нагородив медалями і грамотами.

Також грамотою був нагороджений Іллєнко Сергій – кращий гравець в першості району з футболу у сезоні 2016 року.

кращий гравець в першості району з футболу - Іллєнко Сергій "Десна" с. Собич

"Десна" с. Собич разом із вболівальниками

Вітаємо команду с. Собич «Десна» з перемогою, до якої вони йшли п’ять років, а також «Старт» та «Колос» і бажаємо всім футболістам подальших перемог!!!