Міськрайонна газета

КУБОК РАЙОНУ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24 серпня 2016 року футболісти з смт Вороніж, сіл Собич, Клишки та Макове зібралися у Воронізькій загальноосвітній школі №1 ім. П.О. Куліша щоб відзначити 25-ту річницю Незалежності України проведенням змагань з міні-футболу на Кубок району в пам’ять про ветерана спорту Б.І. Єськова.

Початку змагань передували урочистості присвячені Дню незалежності України, де голова селищної ради Ястребов В.Ю. привітав усіх присутніх зі святом та побажав спортсменам перемоги.

Команди грали по коловій системі й за підсумками 6 ігор був визначений переможець, яким у безкомпромісній боротьбі стала команда с. Собич. Собицькі футболісти продемонстрували свій спортивний дух та професійну гру, обігравши всіх своїх суперників. Друге місце вибороли Воронізькі футболісти, третє місце у команди с. Макове.

Результати змагань:

смт Вороніж – с. Клишки (8:0);              с.Собич – смт Вороніж (7:4);
с.Собич – с. Макове (10:5);                   смт Вороніж – с. Макове (4:3);
с.Макове – с. Клишки (10:1);                 с.Собич – с. Клишки (12:5).

Кращий гравець змагань Заярний Ігор (с. Собич) був нагороджений грамотою. Команди нагороджені медалями, грамотами та грошовими призами.