Міськрайонна газета

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ВІДЗНАЧИЛИ ПО СПОРТИВНОМУ

19 листопада 2016 року у спортивному залі ШКЗ «Імпульс» відбувся районний турнір з волейболу серед чоловічих та жіночих команд, присвячений Дню працівника сільського господарства.

Участь у змаганнях прийняли 7 чоловічих команд: с. Богданівка, с. Собич, с. Миронівка, с. Ковтунове, смт Вороніж, ДЮСШ (смт Вороніж) та ВАНТ (м. Шостка); 5 жіночих команд з смт Вороніж та сіл Собич, Богданівка, Миронівка, Ображіївка.

Вітальним словом змагання відкрили голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров спільно з народним депутатом України Ігорем Молотком та вручили навчальним закладам с. Ковтунове, с. Клишки, с. Чапліївка, смт Вороніж волейбольні м’ячі та сітки фірми Mikasa.

А також безпосередньо взяли участь у змаганнях – народний депутат Ігор Молоток у складі Шосткинської команди «ВАНТ»; голова Шосткинської районної державної адміністрації грав за команду с. Миронівка.

Як чоловічі, так і жіночі команди грали у двох групах по коловій системі. Загалом було зіграно 17 ігор. Запекла та напружена боротьба точилася за кожен м’яч.

Серед жіночих команд місця розподілилися наступним чином: І місце – смт Вороніж, ІІ місце – с. Миронівка, ІІІ місце – с. Ображіївка. Серед чоловічих команд перемогу здобули волейболісти с. Собич, ІІ місце у команди с. Ковтунове, ІІІ місце посіла команда «ВАНТ».

Команди переможці були нагородженні кубками, грамотами та грошовими винагородами. Також грамотами були відзначені кращі гравці турніру. Серед жіночих команд кращою волейболісткою стала Тетяна Шемет, кращим гравцем серед чоловіків став Сергій Шемет.

Вітаємо переможців!!! Бажаємо удачі та подальших перемог!!!