Міськрайонна газета

ВІДКРИТИЙ КУБОК ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ ЗІБРАВ НАЙКРАЩИХ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ

12 лютого 2017 року у спортивному залі ШКЗ «Імпульс» пройшов Відкритий кубок Шосткинського району з волейболу серед чоловічих та жіночих команд.

Участь у змаганнях прийняли 5 чоловічих команд з м. Шостка, м. Кролевець, м. Глухів, м. Конотоп та господарі змагань – Шосткинський район, а також 4 жіночі команди з м. Короп (Чернігівська область), м. Кролевець, Шосткинського району та РДЮСШ (смт Вороніж).

Відкриваючи змагання, голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров привітав усіх учасників, подякувавши за те, що знайшли можливість приїхати. Також теплі слова та побажання перемоги пролунали від помічника народного депутата України Ігоря Молотка Альони Шульги.

Як чоловічі, так і жіночі команди грали по коловій системі. Цього року зібралися сильні команди, серед яких дуже важко було визначити лідера. Команди продемонстрували потужну, злагоджену гру. Майже в кожній другій грі переможця визначали за результатами 3 (вирішальної) партії.

Загалом було зіграно 16 ігор. Серед жіночих команд переможцями стали волейболістки з м. Кролевець, ІІ місце у команди Шосткинського району, ІІІ місце посіла команда м. Короп. Серед чоловічих команд І місце виборола команда м. Кролевець, ІІ місце у команди м. Конотоп, ІІІ місце у Шосткинських волейболістів.

Команди переможці були нагородженні кубками, грамотами та грошовими винагородами. Також грамотами та кубками були відзначені кращі гравці Юлія Жабко (м. Кролевець) та Дмитро Пономаренко (м. Конотоп).

Вітаємо переможців!!! Бажаємо удачі та подальших перемог!!!