Міськрайонна газета

КУБОК РАЙОНУ «ВЕСНА-2017»

Вже традиційно у березні пройшов Кубок району з футзалу серед дорослих команд «Весна-2017». 12 березня у спортивному комплексі «Імпульс» зібралося 7 команд району з сіл Чапліївка, Миронівка, Клишки, Богданівка, Собич, Вовна, Ображіївка.

Команди зіграли 7 ігор у двох підгрупах, за результатами яких були визначені фіналісти. За ІІІ місце боролися команди сіл Богданівка та Миронівка. Результатом запеклої боротьби став рахунок 1:1 і переможця визначила серія пенальті. Отже бронзовими призерами стала команда «Меліоратор» с. Миронівка.

У фінальній грі за І місце зустрілися команди сіл Вовна і Чапліївка. Безперечним лідером і власником Кубку «Весна-2017» стала команда «Зоря» с. Вовна. Чапліївська «Чайка» посіла ІІ місце.

Команди-переможці були нагородженні кубком, медалями та грамотами. Також грамотою та особистою нагородою був відзначений кращий гравець змагань Коверсун Сергій.

Вітаємо переможців!!! Бажаємо подальших перемог та спортивних досягнень!!!