Міськрайонна газета

І ХЛОПЦІ, І ДІВЧАТА БОРОЛИСЯ ЗА КУБОК ГОЛОВИ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Вже традиційно кожного року проходять змагання з міні-футболу на Кубок голови Шосткинської районної державної адміністрації. У цьому році 19 травня в селищі Вороніж поборотися за Кубок зібралися 6 команд юнаків та 4 дівочі команди Ковтунівського НВК, Клишківського НВК, Чапліївського НВК, Богданівського НВК, Ображіївського НВК та Воронізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.О. Куліша.

Відкрив змагання голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров, привітавши учасників та побажавши перемоги.

Першими грали дівчата і в котре довели, що в Шосткинському районі не лише юнаки чудово грають у футбол. За результатами змагань серед дівчат бронзовими призерами стала команда Клишківського НВК, друге місце посіла команда Ковтунівського НВК, переможцями та володарями кубку стали футболістки Чапліївського НВК.

Серед команд юнаків точилася запекла боротьба, яка тримала вболівальників в напруженні та змушувала хвилюватися за свої команди. Третє місце серед юнаків виборола команда Ковтунівського НВК, срібними призерами стала команда Богданівського НВК, а перемогу святкували футболісти Воронізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім.. П.О. Куліша.

Всі команди-призери були нагороджені грамотами та медалями, а команди-переможці ще й кубками. Також були визначені та нагороджені грамотами і медалями кращі гравці як серед дівчат, так і серед хлопців у 4 номінаціях «Кращий нападаючий», «Кращий бомбардир», «Кращий захисник» та «Кращий воротар».

Вітаємо переможців!!!