Міськрайонна газета

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВОГО МАЙБУТНЬОГО

16 вересня 2017 року спортивна молодь Шосткинського району відзначила День фізичної культури і спорту України. Це свято є дуже важливим для всієї країни, воно приурочене всім спортсменам України, як професійним, так і простим любителям. Саме свято спрямоване на популяризацію спорту серед молоді та пропаганди здорового способу життя. Головними заходами у цей день завжди є спортивні змагання.

У цьому році на базі Воронізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. П.О. Куліша було проведено змагання з міні-футболу серед юнаків та чоловічих команд, з паркового волейболу серед юнаків та дівчат.

Участь у змаганнях серед юнаків та дівчат прийняли команди з сіл Богданівка, Клишки, Миронівка, Ображіївка, Погребки, Чапліївка та селища Вороніж. В змаганнях з міні-футболу серед юнаків перемогу здобули воронізькі футболісти, срібло у команди с. Клишки, бронзові призери – команда с. Чапліївка. Кращими гравцями стали: Хутренко Олександр (с. Чапліївка) – кращий бомбардир, Киричок Сергій (смт Вороніж) – кращий воротар, Зенченко Андрій (с. Клишки) – кращий захисник, Степанищенко Євген (с. Ображіївка) – кращий нападаючий.

У змаганнях з паркового волейболу серед юнаків І місце посіла команда «Вороніж 1», ІІ місце виборола команда с. Погребки, ІІІ місце посіла команда «Вороніж 2». У змаганнях серед дівчат перемогу здобули ображіївські волейболістки, ІІ місце посіла команда селища Вороніж, ІІІ місце вибороли миронівські волейболістки.

За право володіти кубком з міні-футболу серед чоловічих команд боролися футболісти з сіл Клишки, Макове, Ображіївка та селища Вороніж. Як завжди команди показали цікаву гру, насичену хвилюючими моментами. Переможцями стала команда села Ображіївка, на ІІ місці – Воронізькі футболісти, ІІІ місце посіла команда села Клишки.

Команди переможці були нагороджені медалями, грамотами та кубком.

Вітаємо переможців!!! Бажаємо удачі та подальших перемог!!!