Міськрайонна газета

КОНКУРС «ПІДТРИМАЙ ВІКІМАНДРИ УКРАЇНСЬКОЮ»

З 1 по 28 лютого Громадська організація «Вікімедіа Україна» проводить конкурс «Підтримай Вікімандри українською», мета якого є наповнення вільного ілюстрованого онлайн путівника довідковою інформацією про подорожі українською та іншими мовами.

Вікімандри – це один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія.

У конкурсі можуть взяти участь усі охочі. Завдання конкурсантів – створювати нові та покращувати вже існуючі статті у Вікімандрах українською та іноземними мовами.

Призовий фонд конкурсу становить 16 тисяч гривень, а головний приз – туристична поїздка у межах України, 2-10 місця отримають сертифікати в онлайн-магазини на туристичне, велосипедне приладдя тощо.

Детальну інформацію можна отримати за посиланням:

https://uk.wikivoyage.org/wiki/Вікімандри:Конкурс_«Підтримай_Вікімандри_українською»

Контактна особа організаторів: Семенюк Віктор Вікторович, тел.: 0675043646, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Також можна звертатися до відділу молоді, спорту та туризму Шосткинської районної державної адміністрації ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).