Міськрайонна газета

ВІДКРИТИЙ РАЙОННИЙ КУБОК З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІЧИХ ТА ЖІНОЧИХ КОМАНД

24 лютого 2018 року на базі спортивного компплексу «Імпульс» відбувся відкритий районний Кубок з волейболу серед чоловічих та жіночих команд. Змагання відкрив голова Шосткинської районної державної адмінстрації Віктор Ждаміров, який зазначив що проведення у лютому відкритого районного Кубку вже стало доброю традицією, яка буде продовжуватися і надалі. Побажав командам, які цього року приймали участь у змаганнях перемоги та цікавої гри.

Участь у змаганнях брали 6 команд, 3 жіночі: команда Шосткинського району, районної ДЮСШ та м. Глухова; 3 чоловічі: команда Шосткинського району, «ВАНТ» м. Шостка та КДЮСШ «Барса».

Команди грали по коловій системі. Точилася запекла боротьба за кожний м’яч. Вихованці ДЮСШ як району так і міста не поступалися більш досвічченим командам.

За результатами змагань серед жінок кращою стала збірна Шосткинського району, на ІІ місці – команда м. Глухова, на ІІІ місці – команда Шосткинської районної ДЮСШ.

Серед чоловіків також першість вибороли волейболісти Шосткинського району. Срібними призерами стала команда «ВАНТ», бронзові призери – команда КДЮСШ «Барса».

Кращими гравцями Кубку визнані Скитик Олександр та Матковська Катерина (Шосткинський район).

Команди-переможці були нагороджені кубками, грамотами та грошовими нагородами. Команди-призери – грамотами та грошовими нагородами.