Міськрайонна газета

КУБОК РЕГІОНІВ ФФСО

Пропагуючи здоровий спосіб життя через масовий футбол, федерація футболу Сумської області з поточного сезону започаткувала новий турнір – «Кубок регіонів ФФСО», в якому беруть участь збірні команди – представники міських, районних та міськрайонних федерацій футболу.

Жеребкування пройшло таким чином, що Команда Шосткинського району «Колос» приймала в себе команду Охтирського району «Тянь-Шань». Перша гра проходила 28 травня в мальовничому селі Ображіївка. Господарі поля вдало обіграли суперників з рахунком 4:2, і пройшли до ¼ фіналу Кубку Регіонів.

В ¼ фіналу ФК «Колос» зустрічався з серйозним і досвідченим суперником командою LS GROUP Сумський район, якій програв з рахунком 1:5. Автором єдиного голу в сумські ворота став Зенченко Максим, який порадував вболівальників.

Команда висловлює особливу подяку за підтримку всім вболівальникам, а також голові Шосткинської районної державної адміністрації Віктору Ждамірову, депутату Шосткинської районної ради Миколі Трофимцю, голові правління ПАТ «Шосткинський хлібокомбінат» Олександру Івченко.