Міськрайонна газета

СПОРТСМЕНИ ТА СПОРТСМЕНКИ З НАШОГО РАЙОНУ ТА МІСТА ЗМАГАЛИСЯ У ВОЛЕЙБОЛЬНОМУ МІКСІ НА НОВОМУ ПЛЯЖНОМУ МАЙДАНЧИКУ

Минулої суботи на базі спортивного комплексу "Зірка" міста Шостки відбулося справжнє спортивне свято - Кубок району з пляжного волейболу "МІКС". Не зважаючи на те, що небо затягнуло сірими хмарами, було чути кононади грому та спалахи блискавиць, спортсмени не втрачали оптимізму. Здалеку можна було почути веселі азартні голоси, і до нового піщаного майданчика, облаштованого за підтримки народного депутата України Ігоря Молотка, підходили професіонали та аматори волейбольного спорту. У цей день відбувався спортивний фест «Волейбол-мікс», який за задумом організаторів стане щорічним.

Учасниками турніру стали команди не лише із нашого району, а й з міста Шостки. Вболівальники гучно вітали представників команд «Феєрверк», «Сім'я», «VIP Альянс», «Рубікон», «6 Школа», «№13». Команди змагалися за коловою системою з трьох партій до набраного 21-го очка.

У яскравих змаганнях, запеклій боротьбі волейбольного міксу команди, учасниками яких були як хлопці, так і дівчата, визначили переможця та призерів турніру. Перше місце завоювала команда «VIP Альянс» (Небелиця Олександр та Безкоровайна Ірина). Другою стала команда «Феєрверк» (Скітік Олександр та Ємельяненко Оксана). Третіми фінішували спортсмени району - команда «Сім'я» (Шемет Сергій та Шемет Тетяна). Учасникам та лауреатам змагань аплодували і глядачі – любителі спорту, і гості. Цей турнір довів, що лише всі разом, об’єднавши свої зусилля та проявивши свої найкращі здібності, жителі Шосткинщини можуть досягати успіху та вести до процвітання свою батьківщину.