Міськрайонна газета

РАЙОННЕ СВЯТО ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

День фізичної культури та спорту – державне свято, яке відзначається в Україні вже 25-й рік поспіль з метою популяризації фізичної культури, спорту, олімпійського руху та пропаганди здорового способу життя. Адже фізкультура і спорт є невід’ємною частиною національної культури і здорової нації!!!
З нагоди свята 09 вересня 2018 року була проведена районна спартакіада спортивних поколінь. Привітна земля с.Ковтунове вітала найактивніших жителів району з сіл Ковтунове, Чапліївка, Ображіївка, Богданівка, Клишки, Івота та селища Вороніж. Спартакіада проходила з 5 видів змагань: естафета «Спортивна сім’я», «Козацькі забави», де спортсмени району продемонстрували свої сили з гирьового спорту, армреслінгу та в комбінованій естафеті (перенесення колоди на віз, перенесення мішка 50 кг на віз, перенесення дівчини на віз), перетягування канату та змагання серед ветеранів спорту (біг 60м, метання м’яча, стрибки у довжину). Також проводилися змагання з міні-футболу серед юнаків та дівчат.
Змагання відкрили урочистими заходами, під час яких з вітальним словом виступили: голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров та сільський голова – Ніна Стрюк.
Грамотою голови Шосткинської районної державної адміністрації були нагороджені: кращі спортсмени району Віталій Ковтун та Сергій Шемет, кращі вчителі фізичної культури, тренери-викладачі РДЮСШ Микола Михайличенко, Олег Линок, Сергій Пилипков за багаторічну працю на освітянський ниві Шосткинщини, вагомий особистий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня фізичної культури та спорту.
Справжні патріоти своїх сіл продемонстрували спортивний азарт та жагу до перемоги. Запекла боротьба точилася за кожне місце в усіх видах змагань. Так, найкращими серед спортивних сімей стала сім’я Єрьоменко (с.Ковтунове), серед ветеранів спорту лідирувала команда з села Ковтунове. У змаганнях з перетягування канату та «Козацькі забави» перемогу вибороли ковтунівські козаки. Хотілося б відмітити, ковтунівського спортсмена В’ячеслава Савченко, який у віці 54 роки підняв 24-ох кілограмову гирю 130 разів.
За результатами змагань першість у районній спартакіаді спортивних поколінь виборола команда с. Ковтунове, ІІ загальнокомандне місце посіла команда с. Ображіївка, ІІІ загальнокомандне місце – у команди с. Чапліївка. Команди нагороджені кубками, медалями та грошовими винагородами.
В змаганнях з міні-футболу серед юнаків ІІІ місце посіли богданівські спортсмени, ІІ місце – у команди с. Чапліївка, першість – у ображіївських футболістів. Серед дівчат святкували перемогу ковтунівські футболістки, другими фінішували клишківські спортсменки, а бронза – у веселих та жвавих івотчанок.
Переможці з усіх видів змагань були нагороджені грамотами, кубками, грошовими та цінними призами.
Організатори змагань висловлюють велику подяку всій громаді с.Ковтунове на чолі з сільським головою Ніною Стрюк а також голові правління ПрАТ «Шосткинський хлібокомбінат» Олександру Івченку.