Міськрайонна газета

ШОСТКИНСЬКІ ШКОЛЯРІ – ПРИЗЕРИ XXVII ОБЛАСНИХ СПОРТИВНИХ ІГОР ШКОЛЯРІВ СЕРЕД ВОЛЕЙБОЛЬНИХ КОМАНД

Змагаючись за першість на XXVII обласних спортивних іграх школярів серед волейбольних команд юнаків III групи, збірна ДЮСШ виборола бронзову нагороду. Шлях до цієї перемоги команді довелося пройти неабиякий. Напередодні, в рамках зональних районних змагань, котрі пройшли в трьох підгрупах, п’єдестал переможців було розділено наступним чином: «бронзову» нагороду виборола команда Ковтунівського НВК, «срібло» – Миронівського НВК, «золото» – Воронізька ЗОШ. Кращим гравцем визнано Андрія Меделяно, учня Воронізької ЗОШ.

Волейбольним командам дівчат ще належить поборотись за медалі в області. За результатами ігор у підгрупах у фінал районних змагань, залік XXVII обласних спортивних іграх школярів серед волейбольних команд потрапило три команди: Миронівського НВК, Ковтунівського НВК та Воронізької ЗОШ. Не вистачило натиску та зібраності врешті останній команді, розігруючи перше-друге місце під час протистояння Миронівського НВК та Ковтунівського НВК спортсменки продемонстрували гарну навчально-тренувальну роботу в спортивних секціях шкільних закладів та гідний наслідування спортивний характер.

Після розіграшу перших декількох очок всім стало зрозуміло, що гра буде запеклою. Вслід за кожною вдалою подачею команда одна одній давала достойну відсіч у вигляді результативних блоків та гарно відточених зв'язок «під сіткою». Лідерство переходило від однієї до іншої команди впродовж 2-х партій. До останньої хвилини тримали у напрузі дівчата Ковтунівського НВК, однак досвід Миронівської команди все ж взяв своє, вони й вибороли «золото» зональних змагань. Кращою волейболісткою районних змагань визнано Юлію Таперик, ученицю Миронівського НВК.

Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації, у вітальному слові до учасників спортивних ігор школярів подякував хлопцям та дівчатам за ініціативність. Щодо самих змагань зауважив: ігри пройшли на доброму організаційному рівні, завдяки наполегливості та відданості своїй справі, вчителів фізвиховання, методистів відділу освіти, фахівців відділу молоді, спорту та туризму та колективу районної ДЮСШ: - «Я вдячний кожному юному спортсмену за участь, ви приклад істини — коли людина прагне займатися спортом, вона, попри всі обставини, знайде для цього час і можливості. Безперечно, органи влади мають в цьому допомогти. І я, хочу запевнити, в Шосткинському районі волейбол залишається в пріоритеті розвитку, ми продовжуватимемо оновлювати матеріально технічну базу, котра сприятиме поширенню цього виду спорту».

Тетяна Шемет, в. о. начальника відділу культури та спорту наголосила, завдяки щорічному проведенню спортивних ігор школярів Шосткинщини виявляються здібні до спорту школярі, які залучаються до регулярних занять, досягають значних результатів і захищають честь області. Ці зональні змагання також винятком не стали: - «Вітаю юних волейболістів та їх тренерів із вдалим виступом та бажаю зростання майстерності та успішних стартів у майбутньому»!