Міськрайонна газета

ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ ТА ПАРКОВОГО ВОЛЕЙБОЛУ НА КУБОК ГОЛОВИ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

16 травня 2019 року у селищі Вороніж на спортивному майданчику загальноосвітньої школи  ім. П.О. Куліша відбулось урочисте відкриття змагань з міні-футболу та паркового волейболу серед юнаків та дівчат району на Кубок та призи голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова. Серед багатьох видів спорту, які культивуються серед молоді, футбол та волейбол займають одне з провідних місць. Шосткинська районна державна адміністрація продовжує добру традицію - вже декілька років поспіль проводяться турніри з міні-футболу, а в цьому році ще й змагання з паркового волейболу на Кубок голови району.

Заявки на участь у змаганнях подали команди юнаків та команди дівчат з Клишківського, Чапліївського, Богданівського, Ковтунівського, Миронівського, Івотського НВК та 3 команди з Воронізької ЗОШ ім. П.О. Куліша.

Хлопці та дівчата грали по груповій системі.

За результатами зіграних матчів з міні-футболу у дівчат перемогу святкували учениці Воронізької школи, II місце – у команди Ковтунівського НВК, бронзові нагороди – у клишківських спортсменок. Кращим гравцем серед дівчат у змаганнях з міні-футболу визнано Крістіну Косік (смт Вороніж).

У юнаків першими фінішували футболісти Воронізької ЗОШ, другими – Богданівського НВК, третє місце – у чапліївських школярів. Кращий гравець турніру –Андрій Меделяно (смт Вороніж).

За результатами змагань з паркового волейболу серед дівчат I місце зайняла команда з с. Миронівка, II місце – команда футболісток «Вороніж-1», III місце – команда «Вороніж-2». Кращим гравцем змагань з паркового волейболу серед дівчат визнано Юлію Таперик (с. Миронівка).

У юнаків – I місце виборола команда «Вороніж-1», II місце посіла команда з с. Миронівка, III місце – у команди «Вороніж-2». Кращий волейболіст турніру–Дмитро Воронець (смт Вороніж).

Під час закриття змагань з привітальним словом до учасників змагань звернулись голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров та директор КДЮСШ – Олег Линок; відбулось нагородження команд-учасниць та переможців змагань кубками, м’ячами, грамотами, медалями, статуетками та іншою нагородною атрибутикою.

Дякуємо підростаючому поколінню спортсменів Шосткинського району та бажаємо подальших спортивних перемог!