Міськрайонна газета

Реформування ЖКГ

ПЕРЕВІРИЛИ, ЯК ПРОХОДИТЬ ПІДГОТОВКА ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2020-2021 РОКИ

12 серпня 2020 року під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігоря ВОЛИНЦЯ відбулось засідання районного штабу з підготовки підприємств, організацій та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 роки, на якому розглядалися питання про комплексну підготовку житлового фонду, об’єктів теплопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства, дорожньо-мостового господарства та мереж електропостачання до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 роки. Також розглянуто проблемні питання, які можуть виникнути в осінньо-зимовому періоді.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА НА ТЕРИТОРІЇ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ

На території району знаходяться 7 заказників, з них 1 – загальнодержавного значення та 6 місцевого, загальна площа складає 4083,993 га.

 

ЖИТТЯ БЕЗ СМІТТЯ

Природа не є невичерпним ресурсом, і ми маємо залишити цю Землю для нащадків. Щоб наші діти мали вдосталь чистої води та повітря, мали змогу пройтися босоніж по траві,  подорожувати лісами та заплавами, бачити звірів в природі, нам потрібно вже зараз змінити свої звички щодо природи і навчитися жити з нею в гармонії. Світ має перейти до сталого розвитку, а людина - відновити свою любов та пошану до довкілля. 

В РАЙОНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

22 липня 2020 року під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Шостинської районної державної адміністрації Ігоря ВОЛИНЦЯ відбулось засідання районного штабу з підготовки підприємств, організацій та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр, на якому розглядалося питання  про стан підготовки закладів освіти, культури, охорони здоров’я Шосткинського району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Відповідальні виконавці висвітлили питання заготівлі дров, проведення ремонтних робіт на об’єктах, підготовки інженерних мереж та проблемні аспекти.