Міськрайонна газета

Повідомлення про викиди

 

ОПРИЛЮДНЕНО ПОРЯДОК ПЕРЕРАХУНКУ ВАРТОСТІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЗА ПЕРІОД ЇХ НЕНАДАННЯ, НАДАННЯ НЕ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ АБО НЕВІДПОВІДНОЇ ЯКОСТІ

Плати за те, що отримав. Кабмін затвердив порядок перерахунку вартості  комунальних послуг, - Шмигаль | Українські Новини
Кабінетом Міністрів України за ініціативи Міністерства відновлення затверджено постанову щодо здійснення перерахунку вартості комунальних послуг за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості. Новий Порядок перерахунку стосується послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, а також управління побутовими відходами.
 
Перерахунок вартості комунальних послуг здійснюється в разі відхилення параметрів послуг від установлених законодавством та договорами про надання послуг.

ЖОДНЕ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ЗНИЖЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ У БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКАХ НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗ РОЗГЛЯДУ

Голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ повідомив, що до облдержадміністрації надходять численні звернення від жителів області щодо незабезпечення достатнього теплового режиму в багатоквартирних будинках з централізованим опаленням. Половина таких звернень – від мешканців м. Суми.

«Температура у помешканнях від 10 до 13 градусів – це абсолютно неприпустимі санітарні умови, в яких знаходяться люди, – наголосив Дмитро Живицький. – Це говорить про можливий недогрів на теплогенеруючих підприємствах або незадовільну роботу теплопостачальних систем у середині будинку».

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: ВІДНОВЛЕНІ ДОРОГИ ВЕСТИМУТЬ І ДО ВІДОМИХ ТУРИСТИЧНИХ ОБ’ЄКТІВ В РЕГІОНІ

Як повідомив під час пресконференції Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, облдержадміністрація спільно із науково-дослідним інститутом дорожнього господарства – ДП «ДерждорНДІ» – розробляє трирічну програму з ремонту місцевих доріг. У цій програмі враховуватиметься й туристичний напрямок.

«Ми не будуємо дороги заради самих доріг. Усі наші оновлені дороги ведуть або до нової опорної школи, або до амбулаторії чи лікарні, або, зокрема, і до якогось туристичного об’єкта, – зазначив голова облдержадміністрації, відповідаючи на запитання журналістів. – А туризм – це один із ключових напрямків розвитку Сумської області та зі створення нових робочих місць. Тож забезпечення відновлення доріг за туристичними маршрутами буде враховано в цій трирічній програмі».

ЯКІСТЬ ПИТНОЇ ВОДИ НА СУМЩИНІ – НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ

За 10 місяців поточного року фахівці Держпродспоживслужби в Сумській області провели перевірки 63 об’єктів централізованого водопостачання.

Як повідомили в обласному Департаменті житлово-комунального господарства та енергетики, порушення санітарного законодавства виявлено на 38 об’єктах або у 62%. Серед основних порушень – недотримання виробничих програм відомчого лабораторного контролю води питної за показниками якості та безпеки, неналежне утримання зон санітарної охорони водних об’єктів, невідповідність результатів досліджень води питної вимогам ДСанПіН 2.2.4.171-10 за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками.