Міськрайонна газета

Повідомлення про викиди

 

ЖОДНЕ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ЗНИЖЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ У БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКАХ НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗ РОЗГЛЯДУ

Голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ повідомив, що до облдержадміністрації надходять численні звернення від жителів області щодо незабезпечення достатнього теплового режиму в багатоквартирних будинках з централізованим опаленням. Половина таких звернень – від мешканців м. Суми.

«Температура у помешканнях від 10 до 13 градусів – це абсолютно неприпустимі санітарні умови, в яких знаходяться люди, – наголосив Дмитро Живицький. – Це говорить про можливий недогрів на теплогенеруючих підприємствах або незадовільну роботу теплопостачальних систем у середині будинку».

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: ВІДНОВЛЕНІ ДОРОГИ ВЕСТИМУТЬ І ДО ВІДОМИХ ТУРИСТИЧНИХ ОБ’ЄКТІВ В РЕГІОНІ

Як повідомив під час пресконференції Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, облдержадміністрація спільно із науково-дослідним інститутом дорожнього господарства – ДП «ДерждорНДІ» – розробляє трирічну програму з ремонту місцевих доріг. У цій програмі враховуватиметься й туристичний напрямок.

«Ми не будуємо дороги заради самих доріг. Усі наші оновлені дороги ведуть або до нової опорної школи, або до амбулаторії чи лікарні, або, зокрема, і до якогось туристичного об’єкта, – зазначив голова облдержадміністрації, відповідаючи на запитання журналістів. – А туризм – це один із ключових напрямків розвитку Сумської області та зі створення нових робочих місць. Тож забезпечення відновлення доріг за туристичними маршрутами буде враховано в цій трирічній програмі».

ЯКІСТЬ ПИТНОЇ ВОДИ НА СУМЩИНІ – НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ

За 10 місяців поточного року фахівці Держпродспоживслужби в Сумській області провели перевірки 63 об’єктів централізованого водопостачання.

Як повідомили в обласному Департаменті житлово-комунального господарства та енергетики, порушення санітарного законодавства виявлено на 38 об’єктах або у 62%. Серед основних порушень – недотримання виробничих програм відомчого лабораторного контролю води питної за показниками якості та безпеки, неналежне утримання зон санітарної охорони водних об’єктів, невідповідність результатів досліджень води питної вимогам ДСанПіН 2.2.4.171-10 за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками.

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ НА ШОСТКИНЩИНІ

Голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький у рамках робочої поїздки до Шосткинського району разом із народним депутатом України Михайлом Ананченком, головою Шосткинської районної державної адміністрації Віктором Губенком, головою Шосткинської районної ради Вікторією Сокол, Шосткинським міським головою Миколою Ногою, представниками органів місцевого самоврядування та підрядних організацій перевірили хід виконання ремонтних робіт на ділянці автомобільної дороги загального користування місцевого значення О191705 Шостка - Чапліївка - Погорілівка – Реутинці.

 

Більше статей...

  1. «ЖИТЛОВІ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ВПО»: ОБРАНО ЩЕ 100 РОДИН-ПЕРЕМОЖЦІВ
  2. ПРО ПІДГОТОВКУ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ДО ГРОЗОВОГО ПЕРІОДУ
  3. ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА НА ТЕРИТОРІЇ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ
  4. ПЕРЕВІРИЛИ, ЯК ПРОХОДИТЬ ПІДГОТОВКА ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2020-2021 РОКИ
  5. ЖИТТЯ БЕЗ СМІТТЯ
  6. В РАЙОНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД
  7. ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД ІНФОРМУЄ
  8. ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ - РОЗРОБЛЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ ТА ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ СЕЛА СОБИЧЕВЕ
  9. ОСББ — ПАРТНЕР В АСПЕКТІ ЕКОНОМІЇ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ТА РОЗБУДОВИ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ
  10. ВІДБУВСЯ СЕМІНАР НА МЕТІ КОТРОГО Є ПІДТРИМКА ДІЄВИХ ТА УТВОРЕННЯ НОВИХ ОСББ ШОСТКИНЩИНИ