Міськрайонна газета

Реформування ЖКГ

ДО УВАГИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ ІНСПЕКЦІЇ ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯДУ У ПІВНІЧНОМУ РЕГІОНІ

 ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

З початку опалювального періоду  2017-2018 рр.і до його завершення, теплоенергетичним персоналом інспекції Держенергонагляду у Сумській області здійснювався щоденний моніторинг проходження опалювального періоду в Сумській області та технологічних порушень, що виникли в системах централізованого теплопостачання області.

НОВА ПОКРІВЛЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Наприкінці 2017 року розпорядженням Кабінету Міністрів України були виділені кошти з державного бюджету на капітальний ремонт покрівлі будівлі Шосткинського районного територіального центру соціального обслуговування в смт. Вороніж. Погодні умови не дозволили виконати роботи у 2017 році. Проте з настанням теплих днів спеціалісти ТОВ «Сігірія» активно приступили до ремонтних робіт.

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНОЇ РАДИ

26 квітня 2018 року відбулося засідання районної архітектурно-містобудівної ради при відділі житлово-комунального господарства та будівництва, містобудування і архітектури Шосткинської районної державної адміністрації.

ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ – ЧИСТЕ СУМЛІННЯ

За стійкою традицією навесні у всіх населених пунктах нашого району проходять заходи з благоустрою територій та їх озеленення.

Стан довкілля завжди є актуальним, набуваючи особливої гостроти з початком весни.

Прийнято розпорядження голови Шосткинської районної державної адміністрації від 05.04.2018 № 200-ОД «Про проведення щорічної акції «За чисте довкілля та дня благоустрою територій населених пунктів району».