Міськрайонна газета

ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «БУДУ ОСОБИСТО КОНТРОЛЮВАТИ ХІД ПІДГОТОВКИ ДО НАСТУПНОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ»

27 травня 2015 року на засіданні колегії Шосткинської районної державної адміністрації підведені підсумки роботи підприємств, організацій, об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району в опалювальний період 2014-2015 років. У доповіді, з якою виступила завідувач сектору ЖКГ та будівництва райдержадміністрації Валентина Радюк, підкреслено, що успішному проходженню опалювального сезону 2014-2015 років передувала значна, копітка підготовча робота. Були виконані ремонти закладів освіти, медицини та культури. Найбільш значущі - капітальний ремонт даху Воронізької ЗОШ, ремонт покрівлі Ображіївського НВК, заміна вікон в Чапліївському та Собицькому НВК у рамках реалізації проекту ЕС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду-ІІ», продовження капітального ремонту Івотської АЗПСМ.

Протягом 2014 року значні зусилля районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування були спрямовані на впровадження енергозберігаючих заходів в установах бюджетної сфери району з метою скорочення споживання природного газу. Завдяки чому було зменшено споживання природного газу на опалення бюджетних закладів на 30,6%. Питання переведення опалення бюджетних закладів на альтернативні види палива та впровадження заходів з енергозбереження залишається актуальними і при підготовці до опалювального періоду 2015-2016 років.

На 2015 рік на енергоносії для закладів медицини передбачено 389,2тис.грн., у тому числі на дрова – 130,8тис.грн., газ – 151 тис.грн., електроенергію – 106,5тис.грн. Для закладів освіти 3469,91тис.грн., у тому числі на дрова – 678,6тис.грн., газ – 838,908 тис.грн., електроенергію – 557,75тис.грн., торф – 100тис.грн.  Для закладів культури – 263,901тис.грн.

У сфері житлово-комунального господарства в 2015 році за кошти сільських рад планується виконати капітальний ремонт мереж водопостачання с.Коротченкове, капітальний ремонт водозабірних споруд в с. Гамаліївка, капітальний ремонт башти та артсвердловини с. Богданівка, будівництво майданчиків для збирання твердих побутових відходів в с.Гамаліївка, ремонт, очищення та дезінфекцію шахтних колодязів громадського користування. За кошти сільських рад також планується виконати реконструкцію мереж вуличного освітлення в селах Вовна (ІІ черга), Глазове, Макове.

Підводячи підсумки обговорення питання, т.в.о. голови райдержадміністрації зробив висновок, що завдяки виконанню значного обсягу підготовчих робіт до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років опалювальний сезон пройшов на задовільному рівні.

З метою своєчасної та якісної підготовки підприємств, організацій, об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо – зимовий період 2015-2016 років рішенням колегії були затверджені конкретні заходи.