Міськрайонна газета

ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

25 вересня 2015 року під головуванням т.в.о. голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктора Ждамірова пройшов семінар-практикум з енергозбереження. Відкриваючи семінар Віктор Ждаміров сказав: «Одним з пріоритетів держави є досягнення енергетичної незалежності. Влада зробила вимушений крок і підвищила тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня. Разом з тим, розроблена низка програм, які допоможуть українцям стати енергоефективними та платити менше за житлово-комунальні послуги. Державна програма з енергозбереження – це реальний крок до зменшення витрат на оплату комунальних послуг для кожного українця».

Для відповіді на актуальні питання, які постають перед бажаючими зробити своє житло енергоефективним, Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України започатковано проведення практикумів-семінарів в усіх районних центрах України.  

У великій залі РДА зібрались представники органів місцевого самоврядування м.Шостка і Шосткинського району, Шосткинської районної державної адміністрації, об’єднань співвласників багатоквартирних  будинків, житлово-експлуатаційних організацій, мешканці міста та інші. 

Перед присутніми виступили: 

  • Радюк В.А. – завідувач сектору ЖКГ та будівництва Шосткинської РДА з питання “Державна підтримка утеплення житлових будівель в Україні: умови та перспективи”;
  • Гученко Роман Анатолійович - керівник  ресурсного центру допомоги ОСББ “СУМЩИНА”, Член національної ради з питань функціонування ОСББ при КМУ - “ОСББ  - ключовий гравець в провадженні  енергоефективних заходів  в житловому фонді міста та Країни”;
  • Бондарєва Ніна Олексіївна - начальник Шосткинського відділення АБ «УКРГАЗБАНК», Бровчук Наталія Олександрівна – начальник Шосткинського відділення АТ «ОЩАДБАНК» - “Досвід та умови кредитування банками заходів з утеплення будинків”;
  • Представники компаній «ДАНФОС», “ХЕНКЕЛЬ”, “ЕПІЦЕНТР”,  заводу “ЛІБЕРАТОР” -  “Сучасні енергоефективні технології (обладнання) при проведенні утеплення будинків та інших енергозберігаючих заходів”.

Програма енергоефективності – це реальна допомога людям. Переконані, що всі ті родини, які довіряться та скористалися державними програмами вже цього опалювального сезону відчують позитивний ефект, а саме їхні платіжки за комунальні послуги будуть істотно відрізнятися від тих платежів, які отримують всі ті, хто не впровадив заходи з енергозбереження.