Міськрайонна газета

ДО УВАГИ: ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ НА ДОРОГАХ

На Шосткинщину прийшло чергове погіршення погодних умов. Підвищення температури та дощ призвело до обледеніння автодоріг. Філія «Шосткинський райавтодор» розпочала протиожеледеве оброблення основних автодоріг загального користування. Проте, враховуючи загальну протяжність автодоріг, сил філії недостатньо для одночасної посипки всіх доріг піщано-сольовою сумішшю. Навіть за наявності достатньої кількості паливно-мастильні матеріалів та протиожеледової суміш.

Тому звертаємось до мешканців району – по можливості обмежити використання автомобільного транспорту до  покращення погодних умов.

Дорожники та відповідні структури виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Шосткинського району витримали перевірку першим значним снігопадом. На боротьбу з негодою філія «Шосткинський райавтодор» задіяла 6 одиниць  механізмів – 2 автогрейдери, трактор Т-150 з відвалом, 2 КРАЗи, автонавантажувач. Вже з четвертої ранку 8 січня техніка філії «Шосткинський райавтодор» почала розчищення автодоріг загального користування, які пролягають територією району.  Протягом 8-11 січня були прочищені автодороги до всіх населених пунктів району, на що використано 1,4 т солярки. Також було виконано протиожеледове оброблення автодоріг, на пішло 50 т піщано-соляної суміші.

Розчищення доріг комунальної власності у населених пунктах району здійснювалось селищною та сільськими радами з залученням техніки сільськогосподарських та інших підприємств.