Міськрайонна газета

ШОСТКИНЩИНА РЕМОНТУЄ ДОРОГИ

Третій рік поспіль у Шосткинському районі збільшуються обсяги ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування та комунальної власності. Уже  завершено розпочаті у минулому році капітальні ремонти ділянок автодоріг місцевого значення О191705 Шостка-Чапліївка та С191712 Богданка-Ковтунове - а/д Шостка-Чапліївка, комунальної дороги по вул. Березова в с.Макове. Продовжувались роботи по реконструкції вул. Зарічна  в с. Макове. Всього вже освоєно 1,36млн.грн. коштів субвенції з державного бюджету.

Розпорядженням КМУ від 27.09.2017 р. № 689-р виділено додаткові кошти на об’єкти дорожнього господарства в населених пунктах Шосткинського району:

- Капітальний ремонт автодороги О191707 Богданівка – Собич – Клишки (ділянка по селу Клишки) Шосткинського району Сумської області – 1452 тис.грн.;

- Капітальний ремонт ділянки автодороги О191705 Шостка-Чапліївка (по селу Чапліївка) – 1490 тис.грн.;

- Реконструкція вулиці Зарічна в с. Маково Шосткинського району Сумської області -120 тис. грн.

Завершується ямковий ремонт автодороги місцевого значення О191707 Богданівка – Собич – Клишки, на який Службою автомобільних доріг у Сумській області передбачено 2млн.грн. та з районного бюджету виділено 0,2млн.грн. на співфінансування робіт.

Службою автомобільних доріг у Сумській області проведено тендер та розпочато поточний середній ремонт автодороги О191705 Шостка-Чапліївка на ділянці до с.Чапліївка, на що передбачено кошти у сумі близько 7 млн.грн.

Найбільш масштабний проект, що реалізується у 2017 році, - це поточний середній ремонт  автомобільної дороги загального користування державного значення Т-19-07 Шостка-Кролевець. По території Шосткинського району вже  відремонтовано дорожнє покриття  протяжністю 14км.

Мешканці району задоволені позитивними зрушеннями у галузі дорожнього господарства та сподіваються, що в наступні роки ініціативи Прем’єр-Міністра України В.Гройсмана щодо приведення автодоріг України в належний технічний стан продовжать втілюватись в життя, у тому числі на території району.