Міськрайонна газета

У МИРОНІВЦІ ТРИВАЮТЬ РЕМОНТИ ОБ’ЄКТІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

31 жовтня голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров здійснив виїзд у село Миронівка з метою перевірки стану виконання будівельних робіт на об’єктах соціально-культурної сфери, що фінансуються за кошти державного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток окремих територій.

Керівник району разом з Миронівським сільським головою Петром Федорчуком побували на всіх об’єктах будівництва на території  Миронівської сільської ради. Було позитивно відмічено роботу спеціалістів ТОВ «Сігірія», які встигли вчасно завершити капітальний ремонт покрівлі Миронівського НВК до настання несприятливих погодних умов. Наразі у розпалі роботи по капітальному ремонту  водопровідної мережі по вулицях  Заозерна та Меліораторів, вже виконано близько 60% від запланованого обсягу робіт. Розпочинаються роботи по встановленню світильників на сонячних батареях. На території сіл Миронівка та Крупець буде встановлено 8 автономних світильників. Визначено виконавця робіт по капітальному ремонту для поліпшення технічного стану та благоустрою водойми у с. Миронівка,  на який у жовтні поточного року надійшли кошти у сумі 1200 тис.грн. Всього на 2017 рік з державного бюджету  на об’єкти соціально-культурної сфери та житлово-комунального господарства в селі Миронівка передбачено 2556 тис.грн., з місцевих бюджетів більше 200тис.грн.

Віктор Ждаміров відмітив, що завдяки спільним зусиллям районної влади та Миронівської сільської ради, допомоги народних депутатів, в село надійшли значні кошти і необхідно прикласти всіх зусиль, щоб освоїти їх вчасно та в повному обсязі. Та вже зараз підготувати проектну документацію для реалізації  актуальних проектів у 2018 році.