Міськрайонна газета

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ - РОЗРОБЛЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ ТА ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ СЕЛА СОБИЧЕВЕ

Відповідно статті 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Собичівська сільська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації:

«Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) села Собичеве Шосткинського району Сумської області».

 

Підстава для розроблення: рішення Собичівської сільської ради від 13 листопада 2019 року «Про розроблення генерального плану села Собичеве Шосткинського району Сумської області».

 

Замовник: Собичівська сільська рада.

 

Мета проекту: розроблення генерального плану та плану зонування  території села Собичеве Шосткинського району Сумської області у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи  розвитку населеного пункту.

 

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі до Собичівської сільської ради за адресою: 41133 с.Собичеве, Шосткинський район, Сумська область, вулиця Покровська, 1А.

 

Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації:

«Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) села Собичеве Шосткинського району Сумської області».

 

 Пропозиції,  надіслані після встановленого строку, не розглядаються.