Міськрайонна газета

В РАЙОНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

22 липня 2020 року під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Шостинської районної державної адміністрації Ігоря ВОЛИНЦЯ відбулось засідання районного штабу з підготовки підприємств, організацій та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр, на якому розглядалося питання  про стан підготовки закладів освіти, культури, охорони здоров’я Шосткинського району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Відповідальні виконавці висвітлили питання заготівлі дров, проведення ремонтних робіт на об’єктах, підготовки інженерних мереж та проблемні аспекти.

В аспекті інформування комунального неприбуткового підприємства «Шосткинський районний центр первинної медичної (медико-санітарної)  допомоги» Шосткинської районної ради: завершена процедура відкритих торгів через електронну систему «PROZORRO» на закупівлю твердого палива у вигляді дров в кількості 500 м3 на суму 247,5 тис. грн.

Щодо ремонтних робіт – продовжується друга черга капітального ремонту Воронізької АЗПСМ. Проводяться внутрішні роботи по облаштуванню кабінетів (заміна системи водопостачання та водовідведення, заміна електромережі, установка протипожежної сигналізації, внутрішнє оздоблення). Виконано капітальний ремонт фасаду будівлі з утепленням Тиманівського фельдшерського пункту на суму 198,9 тис. грн, проведені внутрішні роботи в приміщенні Миронівської АЗПСМ на суму 44,95 тис. грн.  На виконання реконструкції вузла обліку газу топкової Воронізької АЗПСМ використано 45,5 тис. грн.   

Завершена процедура відкритих торгів через електронну систему «PROZORRO» на закупівлю твердого палива у вигляді дров для закладів освіти району в кількості 755 м3 на суму 369,95 тис. грн. Планується виконати капітальний ремонт Клишківського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ.

Потреба твердого палива для закладів культури району складає 174 м3, в наявності 70% від потреби. Заплановано стовідсоткове забезпечення фінансування оплати за енергоносії та теплопостачання.

За результатами засідання, Ігор ВОЛИНЕЦЬ наголосив про необхідність забезпечення своєчасного виконання всіх заходів з підготовки підприємств, організацій та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, затверджених розпорядженням голови Шосткинської районної державної адміністрації від 25.05.2020                 № 130-ОД «Про роботу підприємств, організацій та соціальної сфери району в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та підготовку підприємств, організацій та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років».