Міськрайонна газета

ПЕРЕВІРИЛИ, ЯК ПРОХОДИТЬ ПІДГОТОВКА ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2020-2021 РОКИ

12 серпня 2020 року під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігоря ВОЛИНЦЯ відбулось засідання районного штабу з підготовки підприємств, організацій та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 роки, на якому розглядалися питання про комплексну підготовку житлового фонду, об’єктів теплопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства, дорожньо-мостового господарства та мереж електропостачання до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 роки. Також розглянуто проблемні питання, які можуть виникнути в осінньо-зимовому періоді.

Про хід підготовки до зими доповідали представники філії «Шосткинський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго», Шосткинського відділення АТ «Сумигаз», КП «Добробут 2018», філії «Шосткинський райавтодор», освітньої, медичної та культурної галузей району, ОСББ «Надія» та «Меліоратор». Виконуються заплановані заходи, які допоможуть провести опалювальний період без ускладнень. З поважних причин дещо затримується заготівля твердого палива для закладів медицини та освіти.  

За результатами засідання, Ігор ВОЛИНЕЦЬ наголосив про необхідність забезпечення своєчасного виконання всіх заходів з підготовки підприємств, організацій та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, у кожного є свої завдання, які мають бути виконані до наступного засідання штабу. Робота районного штабу з підготовки підприємств, організацій та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 роки буде тривати до моменту вступу району в опалювальний сезон.