Міськрайонна газета

МЕШКАНЦІ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ В С. МИРОНІВКА СТАБІЛЬНО ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ВОДОЮ

На виконання заходів Програми забезпечення населення Шосткинського району якісною питною водою в достатній кількості на 2012-2020 роки та для стабільного водопостачання мешканців багатоквартирних будинків по вул. Меліораторів в с. Миронівка завершились роботи по встановленню водонапірної башти.

Тривалий час водозабезпечення жителів по вул. Меліораторів було під постійної загрозою, особливо в зимовий період. Стара водонапірна башта постійно протікала, ремонт не давав результатів. Саме тому, Миронівською сільською радою за кошти сільського бюджету була виготовлена проектно-кошторисна документація «Реконструкція водозабірних споруд в с. Миронівка (вул. Меліораторів)», а депутати Миронівської сільської ради погодились на виділення коштів та  проведення робіт в 2013 році. Загальна кошторисна вартість робіт складала близько 350 тис.грн. Але завдяки ініціативності Миронівського сільського голови Ф.І.Полуди встановлення та облаштування водонапірної башти обійшлось в  170 тис.грн.

Для забезпечення якісних умов життя населення, що є одним з головних завдань, поставлених Президентом України Віктором Януковичем перед органами виконавчої влади на місцях, Воронізькою селищною та Вовнянською, Гамаліївською, Миронівською та іншими сільськими радами заплановано на 2014 рік виконання заходів з реконструкції та розширення мережі водопровідних та каналізаційних мереж в населених пунктах.