Міськрайонна газета

Реформування ЖКГ

ПЕРЕВІРИЛИ, ЯК ПРОХОДИТЬ ПІДГОТОВКА ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2020-2021 РОКИ

12 серпня 2020 року під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації Ігоря ВОЛИНЦЯ відбулось засідання районного штабу з підготовки підприємств, організацій та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 роки, на якому розглядалися питання про комплексну підготовку житлового фонду, об’єктів теплопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства, дорожньо-мостового господарства та мереж електропостачання до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 роки. Також розглянуто проблемні питання, які можуть виникнути в осінньо-зимовому періоді.

ЖИТТЯ БЕЗ СМІТТЯ

Природа не є невичерпним ресурсом, і ми маємо залишити цю Землю для нащадків. Щоб наші діти мали вдосталь чистої води та повітря, мали змогу пройтися босоніж по траві,  подорожувати лісами та заплавами, бачити звірів в природі, нам потрібно вже зараз змінити свої звички щодо природи і навчитися жити з нею в гармонії. Світ має перейти до сталого розвитку, а людина - відновити свою любов та пошану до довкілля. 

В РАЙОНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПІДГОТОВКА ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ ТА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ДО РОБОТИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

22 липня 2020 року під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Шостинської районної державної адміністрації Ігоря ВОЛИНЦЯ відбулось засідання районного штабу з підготовки підприємств, організацій та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр, на якому розглядалося питання  про стан підготовки закладів освіти, культури, охорони здоров’я Шосткинського району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Відповідальні виконавці висвітлили питання заготівлі дров, проведення ремонтних робіт на об’єктах, підготовки інженерних мереж та проблемні аспекти. 

ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД ІНФОРМУЄ

З метою належної та своєчасної підготовки теплових мереж, теплових пунктів і місцевих систем опалення, вентиляції та гарячого водопостачання ( далі - ГВП) до роботи в опалювальному періоді 2020-2021 років, попередження відмов у системах теплоспоживання під час проходження опалювального періоду Держенергонагляд нагадує про необхідність виконання заходів згідно з вимогами Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду (далі – ППТГдоОП), затверджених спільним наказом Міністерства палива та енергетики України і Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 №620/378.