Міськрайонна газета

Реформування ЖКГ

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ НА ШОСТКИНЩИНІ

Голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький у рамках робочої поїздки до Шосткинського району разом із народним депутатом України Михайлом Ананченком, головою Шосткинської районної державної адміністрації Віктором Губенком, головою Шосткинської районної ради Вікторією Сокол, Шосткинським міським головою Миколою Ногою, представниками органів місцевого самоврядування та підрядних організацій перевірили хід виконання ремонтних робіт на ділянці автомобільної дороги загального користування місцевого значення О191705 Шостка - Чапліївка - Погорілівка – Реутинці.

 

«ЖИТЛОВІ ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ ВПО»: ОБРАНО ЩЕ 100 РОДИН-ПЕРЕМОЖЦІВ

Доступне житло: іпотека під 3% для переселенців запрацює в Україні від 17  травня — Укрaїнa — tsn.ua

«Забезпечення доступним житлом внутрішньо переміщених осіб – чи не найгостріше соціальне питання в країні. Реалізація проекту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» є ефективним кроком до розв’язання цієї проблеми. Проект має значний попит, наразі зареєстровано понад 21,5 тисячі заяв на участь», – підкреслив Олексій Чернишов.

ПРО ПІДГОТОВКУ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ДО ГРОЗОВОГО ПЕРІОДУ

В Україні з приходом весни настає грозовий період і виникає потреба у захисті електричних мереж та обладнання. Підготовка до грозового сезону – один з найважливіших періодів роботи енергетиків. Своєчасне виконання необхідних організаційних і технічних заходів сприяє утриманню електрообладнання в робочому стані у період грози, підвищенню рівня надійності електропостачання споживачів та зниженню технологічних порушень в електричних мережах.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА НА ТЕРИТОРІЇ ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ

На території району знаходяться 7 заказників, з них 1 – загальнодержавного значення та 6 місцевого, загальна площа складає 4083,993 га.