Міськрайонна газета

ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ РАЙОНУ!

У червні 2017 року закінчився термін повноважень громадської ради при Шосткинській районній державній адміністрації. До участі у наступному складі громадської ради запрошуються всі офіційно зареєстровані представники інститутів громадянського суспільства Шосткинщини. Установчі збори відбудуться 13 вересня 2017 року о 10-й годині у малому залі райдержадміністрації.

Громадська рада

В ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Близько двох місяців вже триває обговорення у територіальних громадах і трудових колективах Шосткинщини проекту змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. Збори громадян пройшли у більшості населених пунктів району.

Учасники громадського обговорення підтримують ідею щодо децентралізації 

В УМОВАХ, КОЛИ ПРЕЗИДЕНТ І ПАРЛАМЕНСЬКА БІЛЬШІСТЬ ВИСТУПАЮТЬ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ РУХУ УКРАЇНИ ШЛЯХОМ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ, ПЕРЕНЕСЕННЯ ПІДПИСАННЯ УГОДИ З ЄС ЛИШЕ ДАЄ ДОДАТКОВИЙ ЧАС ДЛЯ ПЕРЕГОВОРІВ

Про це заявила на засіданні громадської ради при Шосткинській райдержадміністрації представник голови райдержадміністрації у громадській раді, керівник апарату райдержадміністрації Галина Жидченко.

Вона    нагадала присутнім про події зовсім недалекого минулого, пов’язані з таким же терміновим вступом нашої держави до Всесвітньої організації торгівлі. Тоді також квапилися.