Міськрайонна газета

Правопросвітницький проект «Я маю право!»

 
 

У ЩАСЛИВІ МОМЕНТИ НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО ДОКУМЕНТИ

Павле Дмитровичу, моя дружина за місяць має народити. Підкажіть, яка процедура реєстрації дитини після народження і на що треба звернути особливу увагу?

ЗА МАМУ Й ЗА ТАТА: НА ОХТИРЩИНІ РІДНИЙ ДІДУСЬ ОПІКУЄТЬСЯ ДВОМА ДІТЬМИ

Будь-які кошти не зможуть замінити дитині батьківської любові і тепла, проте, стягнення аліментів з недобросовісних батьків – це хоч і маленький, але шанс - забезпечити малечі потрібний розвиток і нормальне дитинство.

СТЯГНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ ПО ЗАРОБІТНІЙ ПЛАТІ – ПРІОРИТЕТ В РОБОТІ ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ

Фахівці юстиції Сумщини продовжують захищати інтереси працівників «Наумівського спиртзаводу», що на Краснопільщині.

Напередодні, були проведені виконавчі дії в рамках виконавчого провадження щодо стягнення заборгованості по виплаті заробітної плати на користь 21 працівника загальною сумою боргу близько 186 тисяч гривень. На підприємстві було описано і арештовано майно, вартість якого згідно з експертною оцінкою склала майже 223 тисячі гривень.

ЯКІ САНКЦІЇ ПЕРЕДБАЧАЄ ДРУГИЙ ПАКЕТ ЗАКОНУ #ЧУЖИХДІТЕЙНЕБУВАЄ

Пане Міністре, доброго дня! Я плачу чималі гроші на дитину. Їх більш ніж вистачає на дитину. Тепер кажуть, що мене примусять платити ще більше, бо збільшиться розмір аліментів. Я й так не зовсім розумію, куди моя колишня їх витрачає і чи на дитину вони йдуть. А тепер, що виходить, вона житиме за мій рахунок?