Міськрайонна газета

ПОПЛАТИВСЯ ЗА КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ У НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ

Суттєве підвищення штрафів зупинило не всіх, окремі водії продовжують ризикувати своїм життям та життям оточуючих, сідаючи за кермо в нетверезому стані.

На Білопільщині водій роз’їжджав нічними вулицями в стані алкогольного сп’яніння, доки не був зупинений працівниками поліції. За вказані дії він отримав штраф у розмірі 10200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік. У зв’язку з тим, що штраф не був ним сплачений протягом п’ятнадцяти днів, сума штрафу, відповідно до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення, була подвоєна і державним виконавцем було стягнуто з банківських рахунків боржника вже 20400 гривень. Та разом з тим, примусове виконання тягне за собою певні наслідки – стягнення 10 відсотків виконавчого збору та витрат.

Таким чином, безвідповідальний водій позбувся не тільки чималої суми коштів, а ще й набрався ганьби, оскільки одразу ж потрапив в реєстр боржників, який є відкритим та доступним для всіх https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors

Можливо, ця історія зупинить когось, щоб не ризикувати ні власним життям, ні власними коштами, ні життям сторонніх осіб.