Міськрайонна газета

«БУЛІНГ – ЦЕ НЕ КРУТО» – ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ ПРОВОДЯТЬ ІНФОРМАЦІЙНУ РОБОТУ НА ВУЛИЦЯХ МІСТ І СІЛ

Про це повинні знати і дорослі, і діти: булінг – негативне явище і тільки разом ми можемо йому протистояти. Фахівці юстиції Сумщини у всіх районах області  нині, коли розпочався навчальний рік та продовжується тиждень протидії булінгу, проводять вуличне інформування у рамках кампанії Мін’юсту #СтопБулінг.

Дуже часто ми чуємо з новин про прояви жорстокої поведінки дітей до своїх однолітків. Цю ситуацію не можна залишати без уваги, і юстиція Сумщини залучається до подолання цієї гострої та серйозної проблеми сучасності, щоб забезпечити право дітей на безпечний простір.

На вулицях Сумщини від фахівців юстиції люди отримують буклети,  з яких можна дізнатися про булінг та його види, про відповідальність за вчинення булінгу, можливі механізми реагування на випадки булінгу та захисту постраждалих осіб. У кожному інформаційному виданні є телефони гарячої лінії та безоплатної правової допомоги.

«Булінг – це не круто» – дорослі повинні переконати в цьому підростаюче покоління. Круто – бути товариським, успішним, уміти дружити і цінувати товариські стосунки, знати права та обов’язки.