Міськрайонна газета

СИЛА ІІ ПАКЕТУ ЗАКОНІВ #ЧужихДітейНеБуває : 90 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ ТА 45 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ШТРАФУ НА КОРИСТЬ ДИТИНИ

Успішні результати І пакету законів #ЧужихДітейНеБуває дозволили зробити ще один крок – з 28 серпня у силу вступили нові норми. Вони передбачають додаткові фінансові санкції за невчасну сплату аліментів.

Державні виконавці Сумщини за перші дні дії нововведень побачили їх ефективність – на користь дітей стягнуто понад 79 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ, з яких – 5 мільйонів гривень із застосуванням санкцій ІІ пакету законів.

Сумчанин Євген, забувши про свою рідну дитину, про свій обов’язок бути батьком, накопичив за роки великий матеріальний борг перед своєю дитиною – майже 90 тисяч гривень.

Можливо, він би й далі не звертав увагу ні на дитину, ні на рішення суду, але під час розмови з державним виконавцем чоловік зрозумів, що на нього чекають суспільно-корисні роботи. І тут сталося диво – батько знайшов не тільки 90 тисяч гривень боргу, а ще й застосовані до нього фінансові санкції у розмірі 50% від суми боргу та 10% виконавчого збору. Ось так дитина, завдячуючи дії ІІ пакету закону #ЧужихДітейНеБуває, отримала 135 тисяч гривень.

Закон працює і це видно у результатах роботи заради забезпечення прав дітей на вчасне і повне отримання аліментів, їх благополуччя.