Міськрайонна газета

ЗУСТРІЧ З ОСВІТЯНАМИ ПОЗНАЧИЛАСЯ АКТИВНОЮ ДИСКУСІЄЮ

Кожна зустріч фахівців обласної юстиції з освітянами – особлива подія, адже учителі – наймасовіша професійна спільнота, і їхнє спілкування з учнями є надійним каналом комунікації і поширення правової інформації серед школярів.

Чергова зустріч з освітянами відбулася під час засідання міського методичного об’єднання вчителів географії та економіки на базі Сумської спеціалізованої школи №7 імені Максима Савченка.

Розпочали спілкування з найактуальнішого – теми булінгу. Розповіли про булінг як прояв соціальних проблем суспільства в школі. Також наголосили, що Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо протидії булінгу», який вперше визнає юридично поняття булінгу в українському законодавстві та передбачає відповідальність не тільки за вчинення, але й за приховування випадків булінгу.

Тема булінгу є резонансною, вона викликала жваве обговорення і в цій аудиторії, вчителі задавали багато запитань, викликаних реальними ситуаціями зі шкільного життя.