Міськрайонна газета

ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ НА ПОЛИЦЯХ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ БІБЛІОТЕКИ

Юстиція Сумщини до центральної книгозбірні міста – Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки – передала нові інформаційні матеріали, щоб з ними щодня могли ознайомлюватися тисячі відвідувачів.

Нові матеріали, підготовлені фахівцями Міністерства юстиції України та його обласного територіального управління, з актуальними роз’ясненнями щодо протидії домашньому насильству та булінгу, поділу спільного майна  подружжя; інформація про нові інструменти боротьби з рейдерами, роботу сімейних радників, новий формуляр заяви, оприлюдненої Європейським судом з прав людини, сервіс Міністерства юстиції «Шлюб за добу» – стануть хорошим доповненням до постійно діючих виставок на правову тему.

Варто додати, що Сумська обласна універсальна наукова бібліотека є постійним партнером юстиції Сумщини. На її полицях постійно оновлюється інформація на правову тематику. Відвідувачі бібліотеки можуть завжди ознайомитися з напрямками загальнонаціонального правопростівницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».