Міськрайонна газета

Уточнення державного реєстру виборців

Сумська обл., 41100, м.Шостка, вул. Свободи, 54, 4-й поверх, каб. № 47, 48
тел: (05449) 7-23-72
Офіційний сайт: http://shst.sm.gov.ua
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 Розпорядок роботи: 
понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 
вихідні дні: субота, неділя.

 

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОВНОТИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ У ШОСТКИНСЬКОМУ РАЙOHI

04 березня 2021 року в Шосткинській районній державній адміністрації відбулася нарада з відповідальними особами організацій, установ, які є суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення бази Державний реєстр виборців, з метою налагодження співпраці з відділом ведення Державного реєстру виборців та обговорення актуальних питань щодо підготовки відомостей періодичного поновлення бази даних Державний реєстр виборців.

ЯК ПОЗНАЧИЛИСЯ ЗМІНИ В АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ УСТРОЇ НА ВЗАЄМОВІДНОСИНАХ ГРОМАДЯН З ДЕРЖАВНИМ РЕЄСТРОМ ВИБОРЦІВ?

Згідно із статтею 10 Закону України «Про Державний реєстр виборців», щоб реалізувати свої права щодо взаємовідносин з Державним реєстром виборців, громадяни можуть:

  • подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру;
  • отримувати інформацію про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Реєстру;
  • отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених цим Законом, зокрема про те, кому і з яких підстав надавалася інформація про нього.

УТОЧHEHI СПИСКИ ВИБОРЦІВ ПЕРЕДАНІ ДІЛЬНИЧНИМ ВИБОРЧИМ КОМІСІЯМ

21 жовтня 2020 року відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Шосткинської районної державної адміністрації передав 27 дільничним виборчим комісіям району уточнені списки виборців на звичайних виборчих дільницях для голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

 З метою моніторингу за підготовкою до проведення місцевих виборів та дотримання чинного законодавства з робочим візитом до відділу ведення завітала Ольга КРИЛОВЕЦЬКА - асистент довгострокових спостерігачів за виборами міжнародної місії зі спостереження за виборами в Україні ENEMO.

 

ПOПЕРЕДНІ СПИCKИ ВИБОРЦІВ ТА ІМЕННІ ЗАПРОШЕННЯ ПЕРЕДАНІ ДІЛЬНИЧНИМ ВИБОРЧИМ КОМІСІЯМ

Сьогодні, 13 жовтня 2020 року, відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Шосткинської районної державної адміністрації передано попередні списки виборців та іменні запрошення 27 дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць Шосткинського району.