Міськрайонна газета

ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСУ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ «ПЕРЕВІЗНИК ЗИМА - 2021»

Перевізник – зима»: поліція Київщини проводить комплекс профілактичних  заходів — Новини щодня Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське -  Ірпінь Онлайн

Слобожанське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки  повідомляє, що в період з 24 листопада 2021 року по 24 грудня 2021 року на території України заплановано проведення комплексу профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима - 2021».

Просимо автомобільних перевізників, що здійснюють перевезення пасажирів і вантажів, власників транспортних засобів в рамках проведення зазначеного заходу на території Шосткинського району забезпечити виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт в частині  безпеки перевезень, особливо приділити увагу підготовці водіїв та транспортних засобів до роботи в зимовий період та виконання заходів, передбачених для запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

ПОСЛУГИ ДЛЯ АВТОПЕРЕВЕЗЕНЬ – НА ГІДІ

Для зручності на Гіді з державних послуг підготовлено добірку сервісів із перевезення.

Плануєте здійснювати автоперевезення в Україні чи за кордоном? Гід із державних послуг підкаже, як отримати ці послуги та що для цього потрібно.

ПРОВЕДЕННЯ 2-ГО ЕТАПУ ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

В Україні у два етапи буде проведено щорічний Тиждень безпеки дорожнього  руху – БАЛАКЛІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

Слобожанське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки  повідомляє, що в період з 15 листопада по 21 листопада 2021 року на території України заплановано проведення 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.

Просимо автомобільних перевізників, що здійснюють перевезення пасажирів і вантажів, власників транспортних засобів в рамках проведення зазначеного заходу на території Шосткинського району забезпечити виконання вимог законодавства про автомобільний транспорт.

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ПІДПРИЄМСТВА (ОРГАНІЗАЦІЇ) ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ФУНКЦІЙ РОБОЧОГО ОРГАНУ

Увага

Оголошення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення конкурсу з перевезення пасажирів на  приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Шосткинського району.

Шосткинська районна державна адміністрація (далі-райдержадміністрація) оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Шосткинського району (далі-конкурс).

ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСУ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ «УВАГА! СЕРПЕНЬ – МАСОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ»

Увага, серпень – масові перевезення | Новопсковська РДА

Слобожанське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки від 11.08.2021 №64865/728.6/24-21  повідомляє, що в період з 12 серпня по 31 серпня 2021 року на території України заплановано проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Увага! Серпень – масові перевезення».

З метою попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті просимо автомобільних перевізників, в рамках проведення зазначеного заходу, приділити увагу стосовно роботи та підготовки рухомого складу в період масових перевезень пасажирів, а також проведенню профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортних пригод.