Міськрайонна газета

Розклад руху автобусів

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НЕ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ПОЗА УВАГОЮ

12 жовтня 2017 року при заступнику голови Шосткинської районної державної адміністрації Сергію Ільєнку, за участю представника  Шосткинського об’єднаного військового комісаріату, пройшла нарада з фізичними особами-підприємцями та ПАТ ««Шосткинське АТП 15909», які здійснюють перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Шосткинського району.

СЕРГІЙ ІЛЬЄНКО: “БЕЗПЕКА ПАСАЖИРІВ ПІД ЧАС РУХУ АВТОБУСІВ — ЦЕ ГОЛОВНА МЕТА ПЕРЕВІЗНИКА”

З метою проведення комплексу профілактичних заходів “Автобус - 2017” 16 червня 2017 року при заступнику голови Шосткинської  районної державної адміністрації Сергію Ільєнку відбулась нарада з фізичними особами — підприємцями  та ПАТ “Шосткинське АТП-15909”, які здійснюють перевезення пасажирів на території Шосткинського району.

ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ У І КВАРТАЛІ

У Шосткинському районні перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Шосткинського району, здійснюють 9 фізичних осіб підприємців та ПАТ «Шосткинське АТП 15909». За І квартал 2017 року перевізниками було заплановано здійснити 6434 рейсів. Після підведення підсумків роботи за три місяці 2017 року кількість фактично виконаних рейсів становить 98 % , це 6366 рейсів. Не виконання плану на 100% зумовлене усуненням тимчасових несправностей автотранспортних засобів, на яких здійснюються перевезення.