Міськрайонна газета

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ПІДПРИЄМСТВА (ОРГАНІЗАЦІЇ) ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ФУНКЦІЙ РОБОЧОГО ОРГАНУ

Увага

Оголошення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення конкурсу з перевезення пасажирів на  приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Шосткинського району.

Шосткинська районна державна адміністрація (далі-райдержадміністрація) оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Шосткинського району (далі-конкурс).

ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСУ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ «УВАГА! СЕРПЕНЬ – МАСОВІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ»

Увага, серпень – масові перевезення | Новопсковська РДА

Слобожанське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки від 11.08.2021 №64865/728.6/24-21  повідомляє, що в період з 12 серпня по 31 серпня 2021 року на території України заплановано проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Увага! Серпень – масові перевезення».

З метою попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті просимо автомобільних перевізників, в рамках проведення зазначеного заходу, приділити увагу стосовно роботи та підготовки рухомого складу в період масових перевезень пасажирів, а також проведенню профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортних пригод.

ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСУ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ «АВТОБУС - 2021»

На Житомирщині стартував комплекс профілактичних заходів «Автобус – 2020» /  Суспільство / Новини : Житомир.today

Слобожанське міжрегіональне управління Укртрансбезпеки  повідомляє, що в період з 14 червня по 14 липня 2021 року на території України заплановано проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус -2021».

З метою попередження аварійності на пасажирському автомобільному транспорті, просимо автомобільних перевізників в рамках проведення зазначеного заходу на території Шосткинського району забезпечити проведення інструктажів з водіями стосовно роботи та підготовки рухомого складу в період масових перевезень пасажирів, а також профілактичних заходів з попередження дорожньо-транспортних пригод та роз’яснювальної роботи стосовно дотримання учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху.

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Триває тиждень безпеки дорожнього руху на Бердичівщині ВІДЕО | Наш Бердичів  - перший інформаційний портал сайт №1

У період з 17 по 23 травня 2021 року на території України заплановано проведення 1-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.