Міськрайонна газета

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ПІДПРИЄМСТВА (ОРГАНІЗАЦІЇ) ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ФУНКЦІЙ РОБОЧОГО ОРГАНУ

Шосткинська районна державна адміністрація (далі-райдержадміністрація) оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Шосткинського району (далі-конкурс).

Участь в конкурсі можуть брати підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 3 грудня 2008 року № 1081, а також Умовам проведення конкурсу, а саме мають фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень; матеріальні ресурси та технології для забезпечення проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників.

        Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, пов'язану з наданням послуг з перевезень, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників, подали для участі у конкурсі документацію, що містить неправдиву інформацію.

        Для участі у конкурсі підприємство (організація) претендент подає секретарю конкурсного комітету документи: заяву на участь у конкурсі згідно із встановленою формою (Додаток 1 до Умов конкурсу), копії документів, що підтверджують досвід роботи підприємства (організації) не менш як три роки у галузі організації  пасажирських перевезень, копії документів, що підтверджують наявність у підприємства (організації) фахівців у сфері автомобільного транспорту, їх кваліфікацію та досвід роботи, копії документів, що підтверджують наявність у підприємства матеріально-технічного забезпечення.

        Копії документів повинні бути завірені підприємством (організацією) в установленому законодавством порядку.

        Більш детальну інформацію про Умови  конкурсу   з   визначення підприємства   (організації), що здійснює функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Шосткинського району, затвердженні розпорядженням голови Шосткинської районної державної адміністрації від 02.08.2021 № 215-ОД можна отримати на вебсайті райдержадміністрації за посиланням shst.sm.gov.ua/images/docs/dokumenti/2021/OD215.doc .

Документи для участі у конкурсі приймаються до 1 жовтня 2021 року (включно) за адресою: Сумська обл., м. Шостка, вул. Свободи, 54, Шосткинська райдержадміністрація (праве крило), 3 поверх.    

Засідання конкурсного комітету відбудеться 6 жовтня 2021 року о 10-00 годині, кабінет № 13, 1 поверх, у приміщенні Шосткинської районної державної адміністрації за адресою: Сумська обл., м. Шостка,  вул. Свободи, 54.

Телефони для довідок: (05449)  7-28-13, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.