Міськрайонна газета

ЗАБЕСПЕЧЕННЯ РАЙОНУ АВТОБУСНИМ СПОЛУЧЕННЯМ

22 вересня 2014 року було проведено конкурс щодо визначення перевізників на приміських автомобільних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Шосткинського району.

Враховуючи наявність у претендентів відповідних умов для перевезення пасажирів автотранспортом у відповідності до вимог Закону України  «Про автомобільний транспорт» (зі змінами), Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081, Правил надання послуг пасажирського автотранспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від  18 лютого 1997 року № 176 зі змінами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2007 року №1184, наявність виробничої бази або можливості підтримання належного технічного стану рухомого складу, наявність резерву автобусів, умови для забезпечення контролю за станом  здоров`я водіїв перед виїздом на маршрутах, відповідність кваліфікаційним вимогам до пасажирських перевізників і стаж роботи претендентів з організації пасажирських перевезень, оцінивши надані претендентами пропозиції з організації перевезень пасажирів на заявлених маршрутах конкурсний комітет за об’єктами конкурсу визначив наступних переможців:

Об’єкт конкурсу № 1

Шостка – ст.Терещенська

№ 221

приватне акціонерне товариство «Шосткинське АТП 15909»

Об’єкт конкурсу №2

с.Куйбишева – ст.Терещенська

№ 253

фізична особа-підприємець Проценко Ніна Григорівна

Об’єкт конкурсу № 3

Шостка – Собич

№ 256

приватне акціонерне товариство «Шосткинське АТП 15909»

Об’єкт конкурсу № 6

Шостка – Остроушки

№ 260

фізична особа-підприємець Луценко Григорій Миколайович

Об’єкт конкурсу № 7

Шостка – Ображіївка

№ 261

фізична особа-підприємець Серьожкін Володимир Федорович

Об’єкт конкурсу № 8

Шостка – Миронівка – Шкирманівка

№ 265

фізична особа-підприємець Луценко Григорій Миколайович

Об’єкт конкурсу № 9

Шостка – Крупець – Миронівка

№ 266

фізична особа-підприємець Пешевець Світлана Вікторівна

Об’єкт конкурсу № 11

Шостка – Гамаліївка

№ 272

фізична особа-підприємець Кузьменко Василь Петрович