Міськрайонна газета

ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ

ФСБ НАМАГАЛАСЯ ЗАВЕРБУВАТИ ПРАЦІВНИКА ОБОРОННОГО ЗАВОДУ В ШОСТЦІ?

Контррозвідники Служби безпеки України виявила факти вербування представниками ФСБ Росії трьох жителів Сумської області. Серед них - колишній міліціонер, учитель і працівник одного з підприємств регіону, яке входить до складу концерну «Укроборонпром». Таку новину повідомляє СБУ.

ШОСТКИНСЬКИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Напередодні Дня Збройних Сил України, який в Україні відзначатимуть 6 грудня, на Шосткинщині відбулися урочистості. В Центрі естетичного виховання з цієї нагоди лунали слова вдячності на адресу військовослужбовців ветеранів, сучасних захисників, волонтерів та добровольців. Серед почесних гостей - представники влади району та міста, обласного військового комісаріату.

«ГВАРДІЙСЬКА РОДИНА – ТОБІ, УКРАЇНО!». ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ЗАКЛИКАЮТЬ ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ПРИЄДНАТИСЬ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ

Військовослужбовці  влаштували благодійну акцію та закликають приєднатись до неї всіх бажаючих. Мета  заходу – зібрати речі для жителів Донеччини. Передусім  акцент робиться на дітях.

НА СУМЩИНІ СБУ ПОПЕРЕДИЛА ПРОВОКАЦІЇ ПІД ЧАС МАСОВИХ АКЦІЙ

На Сумщині Служба безпеки України попередила провокації під час масових акцій напередодні Дня Незалежності України.

Співробітники спецслужби під процесуальним керівництвом прокуратури затримали 19-річного сумчанина, який входить до радикального молодіжного угруповання, що разом зі спільниками планував підірвати боєприпаси та вибухівку у місцях масового скупчення людей.