Міськрайонна газета

НА СУМЩИНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО ФОРТИФІКАЦІЙНИХ СПОРУД

Наразі в області розпочато черговий етап зведення фортифікаційних споруд та інженерних загороджень

«На виконання рішення Верховного Головнокомандувача – Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО нарощуються бойові можливості оборонних рубежів на Сумщині, – зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх. – Наразі визначено 5 замовників робіт, 11 виконавців в усіх районах Сумської області, які  будують фортифікаційні споруди. Сьогодні ми відвідали кілька об’єктів, переконалися, що роботи ведуться згідно з графіком. І я впевнений, що завдання, визначені рішенням Президента, постановами Уряду, будуть виконані у визначений термін».

ЯК ДІЯТИ ПІД ЧАС "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!"

Як діяти, якщо чуєш сигнал "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!" (Читаємо обов'язково!) |  Межівський меридіан

Українці вже звикли жити в умовах війни. Але всім зараз вкрай важливо пам’ятати, що звикати до ігнорування сигналу “Повітряна тривога!” ні в якому разі не можна! Ворог розраховує саме на це! 

Тому нагадуємо, якщо звучить сигнал “Повітряна тривога!” негайно слідуйте до найближчого укриття. Завчасно дізнайтеся про місце їх розміщення біля вашого будинку чи місця роботи (якщо ви досі ще цього не зробили).

ВАЖЛИВО! ЗМІНИ ДО ПРИКОРДОННОГО РЕЖИМУ: ДЛЯ ПЕРЕБУВАННЯ У ПРИКОРДОННІЙ СМУЗІ НЕОБХІДНО МАТИ ДОЗВІЛ ОРГАНУ ДЕРЖПРИКОРДОНСЛУЖБИ

❗️Уряд вніс зміни до... - Державна прикордонна служба України | Facebook

Уряд України постановою № 1292 від 7 грудня вніс зміни до Постанови КМУ від 27 липня 1998 р. № 1147 «Про прикордонний режим».

Змінами передбачено, що громадяни України, іноземці та особи без громадянства мають право в’їжджати у контрольований прикордонний район, перебувати, проживати або пересуватися в його межах на підставі документів, що посвідчують їх особу.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ «У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ»

ПАМ'ЯТКА для мешканців у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного  та воєнного характеру, а також укриття в захисних спорудах | Роздорська  селищна рада

Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Міністерства культури та інформаційної політики України розроблені методичні рекомендації у вигляді пам’ятки для цивільного населення «У разі надзвичайної ситуації або війни» щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації воєнного характеру.