Міськрайонна газета

ПРИОРІТЕТНИЙ НАПРЯМОК РОБОТИ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ – ДОТРИМАННЯ ПРАВ І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСВ ЗАСУДЖЕНИХ ОСІБ

У 2013 році  спостережною комісією було проведено 26 засідань, на яких були розглянуті заходи згідно з планами роботи комісії.   Складено 26 протоколів та винесено 31 постанову. Два засідання комісії були проведені безпосередньо в Шосткинській виправній колонії.

На протязі року було розглянуто 316 матеріалів на засуджених, які відбувають чи відбували покарання в Шосткинській виправній колонії № 66.

На протязі звітного періоду  проводились  перевірки стану дотримання режиму та умов утримання засуджених у виправній колонії. Членами спостережної комісії здійснювались виїзди до ШВК-66 з метою надання консультаційної допомоги,   проведення особистого прийому засуджених.  Для проведення консультацій залучались юристи, лікарі та інші спеціалісти.

В спостережній комісії ведеться облік осіб умовно – достроково звільнених від відбування покарання. Станом на 01.01.2014 року на обліку перебуває 2   особи.

За звітний період особи звільнені з місць позбавлення волі за допомогою до спостережної комісії не зверталась.  

Основна організаційна робота щодо профілактики та виховання осіб раніше засуджених, які відбувають покарання без позбавлення волі, ведеться органами місцевого самоврядування. За особами, що знаходяться під адміністративним наглядом, здійснюється систематичний контроль за місцем проживання.

Проведення індивідуально - профілактичної роботи серед осіб звільнених від відбування покарання та організація громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених осіб   було і залишається одним з пріоритетних напрямків роботи спостережної комісії.