Міськрайонна газета

ШОСТКИНСЬКИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Напередодні Дня Збройних Сил України, який в Україні відзначатимуть 6 грудня, на Шосткинщині відбулися урочистості. В Центрі естетичного виховання з цієї нагоди лунали слова вдячності на адресу військовослужбовців ветеранів, сучасних захисників, волонтерів та добровольців. Серед почесних гостей - представники влади району та міста, обласного військового комісаріату.

Звертаючись до присутніх, Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації подякував всім, хто обороняє нашу рідну землю від ворожих військ, хто став на захист Вітчизни за першим її покликом: - «І нині наше завдання - забезпечити вам гідне сьогодення. Дякую і всім молодим захисникам Батьківщини, які опановують нелегку майстерність військової справи! Від вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Беріть приклад зі своїх славетних попередників, які зуміли зберегти Україну для нас і доручили продовжувати цю відповідальну справу. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі гуртуватимуться навколо ідеї єдиної і неподільної України»!

Грамотами голови Шосткинської районної державної адміністрації за сумлінне виконання покладених обов’язків та вірність військовій присязі нагороджено співробітників Шосткинського ОМВК: командира військової частини А7319 майора Сергія Леонтенка, начальника відділення офіцерів запасу і кадрів старшого лейтенанта Віталія Калініченка, головного спеціаліста відділення комплектування Ганну Сиваєву.

Заступник міського голови Ніна Сиваєва наголосила: - «Саме ви є опорою нашої держави, саме завдяки вам в наших домівках мир и спокій. Ви патріоти своєї держави, ви мужні та непохитні. Бажаю здоров’я вам та вашим рідним, добробуту та достатку».

Обласний військовий комісар Валерій Ісмаїлов звернувся з проханням вклонитись тим, хто віддав своє життя заради майбутнього країни та поділився спогадами про 27 реактивний полк, командиром якого свого часу він був: - «Я прощався з першим загиблим нашого полку саме в Шостці. Це складно, але це війна і без втрат не може бути перемоги. Від імені начальника Генерального штабу головнокомандувача Збройних сил України, командувач військ оперативного командування «Північ» звертаюсь до батьків, дружин, дітей загиблих воїнів – ми з вами! Хочу подякувати всім хто біля нас: військовим формуванням, всім видам, прикордонній службі, поліції, надзвичайникам, які виконують бойові завдання спільно з нами».

Був оприлюднений указ Президента України про нагородження шосткинця Костянтина Сергієнка медаллю «Захисник Вітчизни» (посмертно). Нагороду  передали його батькові.

До присутніх звернулися Шосткинський військовий комісар Руслан Риков і командир в/ч А7319 Сергій Леонтенко. Вони висловили впевненість в перемозі, в тому, що в Україні настане мир.

Грамотами за вагомий особистий внесок у забезпечення діяльності військового комісаріату та батальйону територіальної оборони були відзначені голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров та міський голова Микола Нога.