Міськрайонна газета

ПРО ВЗАЄМОДІЮ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

В Шосткинській районній державній адміністрації відповідно до Указу Президента України № 307/2013 «Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території» посилено увагу взаємодії з органами прокуратури, іншими правоохоронними органами з питань забезпечення на території району виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади, забезпечення законності і правопорядку, додержання прав і свобод громадян.

Так  розпорядженням голови райдержадміністрації від  23.08.2013 № 293 внесені зміни до складу колегії райдержадміністрації. До складу колегії введені начальник Шосткинського МВ УМВС України в Сумській області  Гузей В.І. та начальник Шосткинської ОДПІ Горовенко О.С. На засідання колегії райдержадміністрації постійно запрошуються всі керівники правоохоронних та контролюючих органів.                            

28 серпня 2013 року на колегії райдержадміністрації було розглянуте питання «Про стан взаємодії Шосткинського МВ УМВС України в Сумській області з Шосткинською районною державною адміністрацією у сфері забезпечення дотримання норм Конституції  України і законів України, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян» та прийняте розпорядження голови райдержадміністрації від 04.09.2013 № 318-ОД «Про забезпечення дієвої взаємодії державної адміністрації, органів місцевого самоврядування з правоохоронними органами».

Щомісяця на апаратних нарадах при голові райдержадміністрації з залученням керівників Шосткинського МВ УМВС України в Сумській області заслуховуються дільничні інспектори міліції з питань виконання своїх повноважень.

Також головою райдержадміністрації проводиться  щопонеділка вивчення стану оперативної обстановки на території Шосткинського району за участю керівників правоохоронних та контролюючих органів.