Міськрайонна газета

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З МОНІТОРИНГУ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

15 вересня 2017 року в Шосткинській районній державній адміністрації пройшло засідання районної робочої групи з моніторингу електронних закупівель. У ході засідання було заслухано інформацію за результатами моніторингу електронних закупівель у Шосткинському районі за 8 місяців. Протягом зазначеного періоду розпорядниками бюджетних коштів було здійснено електронних закупівель на суму 9313,4 тис. грн.

СЕРГІЙ ІЛЬЄНКО: «ВИКОНАННЯ ЗАКОНУ «ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ» МАЄ БУТИ БЕЗЗАПЕРЕЧНИМ»

7 червня 2017 при заступнику голови Шосткинської районної державної адміністрації Сергію Ільєнку пройшла нарада з розпорядниками бюджетних коштів Шосткинського району.

СЕРГІЙ ІЛЬЄНКО: “РОБОТА В ЕЛЕКТРОННІЙ СИСТЕМІ “PROZORRO” НАБИРАЄ ОБЕРТІВ”

27.12.2016 на нараді при заступнику голови Шосткинської районної державної адміністрації Сергієві Ільєнку були підведені підсумки роботи розпорядників бюджетних коштів району в електронній системі «Prozorro».

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

На виконання листа Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної адміністрації від 20.09.2016 №03-01/1156 «Про участь у міжнародних заходах» повідомляємо, що 29 вересня 2016 року у місті Вільнюс (Литовська Республіка) відбудеться розширене спільне засідання Українсько-Литовської та Литовсько-Української ділових рад.

Тендери

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ! 

З 19 лютого 2016 року вступає в силу Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII. Документ встановлює правові та економічні принципи здійснення закупівель, товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Закон Українии «Про публічні закупівлі»: http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/T150922.html