Міськрайонна газета

Тендери

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ! 

З 19 лютого 2016 року вступає в силу Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII. Документ встановлює правові та економічні принципи здійснення закупівель, товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

Закон Українии «Про публічні закупівлі»: http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/T150922.html

Офіційний загальнодержавний веб-портал «Державні закупівлі»

Портал з питань державних закупівель «Центр Державних Замовлень»

Офіційний веб-портал доступу до публічної інформації щодо державних закупівель в Сумській області

 

Додаток до річного плану закупівель на 2018 рік РДА

 

 

 

 

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ З МОНІТОРИНГУ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

11 травня 2018 року відбулося засідання районної робочої групи з моніторингу електронних закупівель, під час якого заслуховувалася інформація щодо здійснення державних закупівель, товарів робіт та послуг в системі електронних закупівель головними розпорядниками бюджетних коштів Шосткинського району у І кварталі 2018 року.

РОБОТА В СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ГОЛОВНИМИ РОЗПОРЯДНИКАМИ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПІД КОНТРОЛЕМ

5 лютого 2018 року відбулося засідання районної робочої групи з моніторингу електронних закупівель, під час якого заслуховувалася інформація щодо здійснення державних закупівель, товарів робіт та послуг в системі електронних закупівель головними розпорядниками бюджетних коштів Шосткинського району у 2017 році.

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З МОНІТОРИНГУ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

15 вересня 2017 року в Шосткинській районній державній адміністрації пройшло засідання районної робочої групи з моніторингу електронних закупівель. У ході засідання було заслухано інформацію за результатами моніторингу електронних закупівель у Шосткинському районі за 8 місяців. Протягом зазначеного періоду розпорядниками бюджетних коштів було здійснено електронних закупівель на суму 9313,4 тис. грн.

ЗАСІДАННЯ ТЕНДЕРНОГО КОМІТЕТУ

19 березня 2018 року відбулося чергове засідання тендерного комітету Шосткинської районної державної адміністрації. У зв’язку зі змінами до районного бюджету на 2018 рік (рішення Шосткинської районної ради від 28.02.2018) на розгляд тендерного комітету було винесено питання внесення змін до річного плану закупівель на 2018 рік та додатку до нього.