Міськрайонна газета

Звернення громадян

Оновлено 13.11.2018

 

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації, документообігу, інформаційно – комп’ютерного забезпечення, контролю та звернень громадян апарату Шосткинської районної державної адміністрації
41100, м.Шостка, вул. Свободи,54 
Кабінет №23, 2-й поверх
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

телефон: (05449) 7-24-56

   

 

"Гаряча лінія"

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається

Надіслати електронне звернення до керівництва Шосткинської районної державної адміністрації можна за електронними адресами:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або звернутися до керівництва Шосткинської районної державної адміністрації відповідно до графіку прийому громадян з особистих питань.

телефон "Довіри" (05449) 7-24-56

Скрипка Ірина Володимирівна

 

 

 

 

 

 

«Про безоплатну правову допомогу»

«Сумський обласний контактний центр»

ГОЛОВА ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІКТОР ЖДАМІРОВ ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В С. ВОВНА

Голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров провів черговий прийом громадян з особистих питань за місцем їх роботи та проживання в приміщенні Вовнянської сільської ради. На прийом до керівника району звернулось 3 мешканці села.

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН СЕЛА БОГДАНІВКА

З метою оперативного вирішення проблемних питань жителів району 18 жовтня голова Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Ждаміров провів особистий прийом громадян.

Більше статей...

  1. ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ВІКТОРОМ ЖДАМІРОВИМ
  2. ЦИКЛ СЕМІНАРІВ З ПІДВИЩЕННЯ КУЛЬТУРИ ДІЛОВОДСТВА, ДОКУМЕНТООБІГУ, ДІЛОВОДСТВА В РОБОТІ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН, КОНТРОЛЮ ЗА РОЗПОРЯДЧИМИ ДОКУМЕНТАМИ, ФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АРХІВНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
  3. СУЧАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЛОВОДСТВА, КОНТРОЛЮ ТА АРХВНОЇ СПРАВИ – ЗАПОРУКА КУЛЬТУРИ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
  4. ГРОМАДЯНИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО КЕРІВНИКА РАЙОНУ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛИТИКИ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН
  5. МИКОЛА КЛОЧКО ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ОСОБИСТИХ ПИТАНЬ В ШОСТКИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ
  6. ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «РОБОТА ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН – ЦЕ ПОСТІЙНИЙ ЗВ’ЯЗОК МІЖ ДЕРЖАВОЮ ТА ГРОМАДЯНАМИ»
  7. У ШОСТКИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕНО ПЕРШОЧЕРГОВИЙ ПРИЙОМ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
  8. РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН Є ВАЖЛИВИМ НАПРЯМКОМ РОБОТИ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
  9. КІЛЬКІСТЬ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН ЗНАЧНО ЗБІЛЬШИЛАСЬ У ПОРІВНЯННІ З ВІДПОВІДНИМ ПЕРІОДОМ МИНУЛОГО РОКУ
  10. ВІКТОР ЖДАМІРОВ ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ОСОБИСТИХ ПИТАНЬ