Міськрайонна газета

Звернення громадян

Оновлено 23.12.2019

 

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації, документообігу, інформаційно – комп’ютерного забезпечення, контролю та звернень громадян апарату Шосткинської районної державної адміністрації
41100, м.Шостка, вул. Свободи,54 
Кабінет №23, 2-й поверх
E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

телефон: (05449) 7-24-56

   

 

"Гаряча лінія"

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається

Надіслати електронне звернення до керівництва Шосткинської районної державної адміністрації можна за електронними адресами:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

або звернутися до керівництва Шосткинської районної державної адміністрації відповідно до графіку прийому громадян з особистих питань.

телефон "Довіри" (05449) 7-24-56

Скрипка Ірина Володимирівна

 

 

 

 

 

 

«Про безоплатну правову допомогу»

«Сумський обласний контактний центр»

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В СОБИЧІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

7 лютого, з метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району Віктор Ждаміров, голова Шосткинської районної державної адміністрації, згідно з затвердженим графіком, провів виїзний особистий прийом громадян за місцем поживання, в селі Собичеве. Звернулися до очільника району двоє місцевих мешканців. Перше питання стосувалось соціальних відносин: відбулося консультування з права отримання матеріальної допомоги на оздоровлення педагогічним працівникам.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

29 січня головою Шосткинської районної державної адміністрації Віктором Ждаміровим проведено засідання постійної комісії з питань розгляду звернень громадян, на якому обговорено 1 питання: лист від мешканців с. Клишки, щодо розчищення дороги від снігу та відсутності на робочому місці Клишківського сільського голови. Віктор Ждаміров ознайомив членів комісії зі змістом колективного звернення, після чого було заслухано позицію представника громади села М. Ковбасу та голову Клишківської сільської ради Б. Прядку.

Більше статей...

  1. ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ГОЛОВИ ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
  2. ЗАВЕРШЕНО ЦИКЛ СЕМІНАРІВ З ПІДВИЩЕННЯ КУЛЬТУРИ ДІЛОВОДСТВА, ДОКУМЕНТООБІГУ, ДІЛОВОДСТВА В РОБОТІ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН, КОНТРОЛЮ ЗА РОЗПОРЯДЧИМИ ДОКУМЕНТАМИ, ФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АРХІВНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
  3. ГОЛОВА ШОСТКИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІКТОР ЖДАМІРОВ ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В С. ВОВНА
  4. ПРИЙОМ ГРОМАДЯН СЕЛА БОГДАНІВКА
  5. ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ВІКТОРОМ ЖДАМІРОВИМ
  6. ЦИКЛ СЕМІНАРІВ З ПІДВИЩЕННЯ КУЛЬТУРИ ДІЛОВОДСТВА, ДОКУМЕНТООБІГУ, ДІЛОВОДСТВА В РОБОТІ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН, КОНТРОЛЮ ЗА РОЗПОРЯДЧИМИ ДОКУМЕНТАМИ, ФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО АРХІВНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ
  7. СУЧАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЛОВОДСТВА, КОНТРОЛЮ ТА АРХВНОЇ СПРАВИ – ЗАПОРУКА КУЛЬТУРИ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
  8. ГРОМАДЯНИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО КЕРІВНИКА РАЙОНУ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛИТИКИ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН
  9. МИКОЛА КЛОЧКО ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ОСОБИСТИХ ПИТАНЬ В ШОСТКИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ
  10. ВІКТОР ЖДАМІРОВ: «РОБОТА ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН – ЦЕ ПОСТІЙНИЙ ЗВ’ЯЗОК МІЖ ДЕРЖАВОЮ ТА ГРОМАДЯНАМИ»